Going. | Blood Incantation - Spectral Voice - Kult Mogił - Warsztat

Blood Incantation - Spectral Voice - Kult Mogił

19:00 | Wtorek, 24 października 2017
Warsztat

Koncert

od 35 zł

od 35 zł

Zapraszam na dwa ekskluzywne koncerty w Polsce w ramach European Necrosis - Tour 2017

BLOOD INCANTATION – Death Metal (Stany Zjednoczone Ameryki)

SPECTRAL VOICE – Death Metal (Stany Zjednoczone Ameryki)

KULT MOGIŁ – Doom Death Metal ( Pierwsza okazja by zobaczyć zespół na żywo)

Drzwi: 19:00, start: 19:30

Po świetnie przyjętych wiosennych koncertach u boku Cruciamentum, Blood Incantation – jedna z najmocniej intrygujących współczesnych kapel death metalowych – wraca do Europy. Dwa koncerty w ramach Necrosis Tour odbędą się w Polsce (24.10. – Kraków, 25.10. – Warszawa). Zarządzanej przez tyleż charyzmatycznego co szalonego Paula Riedla formacji towarzyszy na trasie, budujący swoją markę i już zdobywający uznanie w metalowym podziemiu, death doomowy Spectral Voice. Na polskich koncertach Amerykanów wspierać będzie – po raz pierwszy, niewykluczone że i ostatni na scenicznych deskach! – Kult Mogił.


Blood Incantation (USA)

Jeśli o współczesnym podziemnym death metalu można jeszcze powiedzieć, że wciąż potrafi ocierać się o wizjonerstwo, to pochodząca z Denver formacja robi tu za jeden z najlepszych przykładów. Wydany w ubiegłym roku Starspawn dobitnie to potwierdził, lokując się wysoko w rocznych zestawieniach przeróżnych branżowych mediów, krytyków oraz – co może najistotniejsze – podsumowaniach fanów. Wykorzystując kumulowaną intensywność charakterystyczną dla rodaków z Immolation, czerpiąc z przestrzennych intergalaktycznych wycieczek Nocturnus, spinając to wszystko rozmachem Morbid Angel / Death i kontrolując stuprocentowo cały ten chaos, Blood Incantation tworzy Metal Śmierci na miarę współczesnych wyzwań / wymagań / oczekiwań. Bezproblemowo potrafiąc wszystkie te atuty oraz energię uchwyconą na Starspawn transponować również prosto na deski sceniczne.
Blood Incantation to wyrafinowany – ale daleki od jakiejkolwiek pretensji i sztucznej awangardy – duszny i posypany kosmicznym pyłem death metal. Bez najmniejszych ciągot komercyjnych, mający za naturalny matecznik tylko i wyłącznie underground oraz jego audytorium. Już są jednymi z najwartościowszych podopiecznych szanowanej Dark Descent Records, a gwieździsta przyszłość dopiero przed nimi.
https://bloodincantation.bandcamp.com/album/interdimensional-extinction

Spectral Voice (USA)

Gdyby odrzeć Blood Incantation z technicznych ciągot, zakazać im astralnych peregrynacji, uprościć nieco stylistyczny kościec, ale przygnieść go jednocześnie doom metalowym odważnikami i takim pulsem – wyjdzie mniej więcej Spectral Voice. Czyli również samo dobro. Nadgniły, intensywny, wibrujący kapitalną dynamiką death doom metal. Po kilku demach zarejestrowanych na przestrzeni lat 2014-2016, Spectral Voice pokazali się ubiegłorocznym splitem z duńskim Phrenelith a 13 października wydają debiutancki album Eroded Corridors of Unbeing. Skład personalny to ¾ Blood Incantation. Spectral Voice to propozycja idealnie infekująca w klubach na kilkadziesiąt osób. To pewnik.
https://spectralvoice.bandcamp.com/track/slowly-claimed-by-oblivion

Kult Mogił (Polska)

Pierwsze (koncertowe) wyjście z mroku małopolsko – podkarpackiej formacji, hołdującej z jednej strony piwnicznemu i stęchłemu, z drugiej – nie pozbawionemu finezji death metalowi, trumiennej wciąż jednak proweniencji. Gwałt i intensywność na miarę Dead Congregation / Necros Christos, ciężar Incantation i duszny, opresyjny klimat Encoffination. Jeśli ktoś doceniał kapelę po debiutanckim Anxiety Never Descending – a było takich osób w krajowym undergroundzie niemało – po zapoznaniu się z premierowym materiałem, uklęknie. W składzie nowy – od dziesiątek lat bezbrzeżnie uwikłany w krajowe metalowe podziemie – wokalista, na koncie nowy porywający obłędem album, najlepszy więc czas na koncertowe, funeralne egzekwie.
https://k-m-b.bandcamp.com/album/anxiety-never-descending

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz zniżkę 50% na pierwszy przejazd do 15 zł. Kod możesz wykorzystać do 30 dni od wpisania, maksymalnie do końca 2017 roku.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  ostatni     rocznych     najmniejszych     podsumowaniach     polsce     osob     materialem     dead     2410     formacja     pulsem     amerykanow     stechlemu     ekskluzywne     potrafi     infekujaca     stuprocentowo     wszystkie     odrzec     koncertowe     egzekwiehttpskmbbandcampcomalbumanxietyneverdescending     czyli     prosto     trumiennej     debiutanckim     nocturnus     energie     polskich     1900     eroded     krajowym     2510