Going. | Bitamina @ Hydrozagadka - Hydrozagadka

Bitamina @ Hydrozagadka

19:00 | Sobota, 25 listopada 2017
Hydrozagadka

Koncert

40 zł

40 zł

Po emocjonalnych występach na letnich festiwalach Bitamina wraca pod strzechy. W Klubie Hydrozagadka w Warszawie zobaczymy się w sobotni wieczór. 
Wymagany wygodny strój, obuwie do tańca i przećwiczone teksty do wspólnego śpiewu. Przybywajcie gromadnie z dobrymi ludźmi, dodajmy tej jesieni trochę złota. Drzwi 19:00
Support TBA: 19:30

Bitamina 20:30


Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką trafia do słuchaczy jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwa się bardzo osobiście.

Ich pierwszym albumem są „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazuje się cyfrowo album „Plac Zabaw”. Wywołuje on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje są motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstaje instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakują samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw”. Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.

Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.

Dyskografia:
Listy Janusza (DIGI/CD 2013) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (DIGI 2014) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (CD/LP 2016) (Astigmatic Records)
C (DIGI/CD 2016) (Kalejdoskop Records)
Kawalerka (DIGI/CD/LP 2017) (Kalejdoskop Records)

bitamina.bandcamp.com
Bitamina
www.youtube.com/user/TheBitaminaC/videos
kalejdoskoprecords.com

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz zniżkę 50% na pierwszy przejazd do 15 zł. Kod możesz wykorzystać do 30 dni od wpisania, maksymalnie do końca 2017 roku.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  drzwi     cyfrowo     wygodny     trendy     digicd     emocje     digicdlp     wraca     recordsc     pracuja     srodowiska     bitamina     album     promocje     piosenkowy     instrumentalny     ciekawych     krokach     placu     slychac     przybywajcie     spiewu     dobrymi     samemu     oddanych     tanca     obuwie     social     reakcje     teksty     tworzy     jazzowym