Eskimo Tour
Sokół

Sokół rusza w Eskimo Tour! - "Husky ciągną ten kulig i jedziemy"

Po spektakularnym sukcesie wydanego przed dwoma laty solowego debiutu artysta zapowiada kolejną trasę koncertową. Oprócz materiału z platynowej płyty “Wojtek Sokół” widzowie mogą się spodziewać klasycznego repertuaru oraz całkowitych nowości. Organizatorzy zapowiadają też nową, imponującą oprawę wizualną koncertów. Będziecie musieli po tym odśnieżać.

START WYMIAN BILETÓW
23.06.2021 o godz. 12:00

JAK WYMIENIĆ BILETY?

Aby potwierdzić swój udział w wydarzeniu w nowym terminie, musisz bezpłatnie wymienić swoje stare bilety na nowe.

1. Z poniższego harmonogramu koncertów wybierz nowy termin wydarzenia, w tym samym mieście, na które masz stary bilet. Jeśli masz bilet na któryś z odwołanych koncertów (Wałbrzych, Poznań, Katowice), możesz wybrać dowolny z planowanych koncertów na który wymienisz stare bilety.

2. Jeśli masz bilet grupowy podczas wymiany wybierz taką liczbę biletów w ramach starego kodu biletowego, jaką chcesz wymienić na nowy termin. Jeśli w ramach starego kodu masz 5 biletów wymień je w dwóch transakcjach - najpierw 4, później 1.

Jeśli masz kilka pojedynczych biletów (kodów), wymianę musisz wykonać dla każdego biletu oddzielnie.

3. W polu “Wpisz kod biletu lub karnetu upoważniający do wyboru danej puli.” podaj kod starego (pierwszego) biletu, który wymieniasz.

4. Uzupełnij brakujące dane w formularzu. Pamiętaj, aby wpisać ten sam adres e-mail, na który zostały zakupione oryginalne bilety. Jeśli bilety zostały Ci przekazane, sprawdź, czy na pewno są przypisane do Twojego adresu.

UWAGA
Jeśli bilety kupione zostały stacjonarnie w salonie Empik, weryfikacja i wymiana nastąpi jedynie na podstawie kodu biletu. Wpisz adres e-mail na który chcesz otrzymać nowy bilet. Dokładnie sprawdź wpisany adres!

5. Jeśli wprowadzone dane są prawidłowe, kliknij “KUPUJĘ I PŁACĘ”. Nowe bilety zostaną wysłane automatycznie na adres e-mail wskazany w formularzu. Bilety dotrą do Ciebie w ciągu 24h.

Do 28.06.21 godz.12:00 dajemy Wam pierwszeństwo na wymianę biletu. Od tej daty równolegle rusza sprzedaż biletów. Nie zwlekajcie, liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Wraz z wymianą biletu na nowy, tracisz prawo do zwrotu biletu. Prosimy o przemyślane decyzje.

Jeśli nie wymienisz biletu na nowy, nie gwarantujemy, że wpuścimy Cię na wydarzenie. Pierwszeństwo wejścia na koncert mają osoby, które potwierdzą swój udział wymieniając bilet na nowy.

Uwaga: organizator każdorazowo zastrzega sobie prawo do wznowienia sprzedaży biletów na dane wydarzenie w przypadku, gdy liczba zachowanych biletów będzie mniejsza niż pojemność przestrzeni w której się odbywa. Pełny regulamin sprzedaży znajduje się TUTAJ.

5 III 2020

Toruń

OD NOWA

6 III 2020

Łódź

WYTWÓRNIA

7 III 2020

Gdańsk

B90

16 VII 2021

Kraków

HYPE PARK

START WYMIAN 23 VI

13 VIII 2021

Wrocław

HOT SPOT

START WYMIAN 23 VI

21 VIII 2021

Warszawa

BŁONIA PGE NARODOWEGO

START WYMIAN 23 VI

27 VIII - 29 VIII 2021 r.

Lublin

Chonabibe Festiwal Lublin

Wałbrzych

STARA KOPALNIA

Poznań

TAMA

Katowice

P23

FAQ

Nie dotarł do mnie e-mail z biletem - co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Zakupione bilety powinny dojść na podany podczas zakupu adres mailowy w ciągu 24 godzin. Jeśli po upływie tego czasu bilety nie dojdą na Twoje konto, napisz na support@goingapp.pl przesyłając potwierdzenie przelewu, adres e-mail oraz dane osobowe, na jakie była wykonywana rezerwacja.

Jak działają bilety wieloosobowe?

W przypadku zakupu biletu wieloosobowego należy wchodzić na wydarzenie w obecności osoby, która dokonała zakupu i to jej dane są widoczne na bilecie. W przypadku konieczności wejścia oddzielnie należy rozdzielić bilet korzystając z aplikacji Going. - funkcja przekazywania biletów w zakładce “Moje bilety”.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie?

W razie konieczności rozdzielenia biletów lub przekazania ich innym osobom należy skorzystać z tej funkcji w aplikacji Going. - zakładka "Moje Bilety". W przypadku trudności należy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza.

Jestem osobą z niepełnosprawnością. Jaki bilet mam kupić i gdzie zgłosić chęć udziału w wydarzeniu?

Zarówno osoby z niepełnosprawnościami, jak i ich opiekunowie muszą posiadać ważny bilet na koncert. W przypadku możliwości wyboru biletów z różnych puli biletowych należy wybrać bilet na płytę, nie na trybuny. Uczestnictwo osoby z niepełnosprawnościami powinno zostać zgłoszone nie później niż 7 dni przed planowanym terminem koncertu drogą mailową na adres marcelina@revolume.pl.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl, aplikacji Going. oraz stacjonarnie w salonach Empik. Bilety zakupione przez empikbilety.pl, goingapp.pl i aplikację Going., będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going. jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail, na który założone jest konto - dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czy muszę drukować bilety?

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Pamiętaj, aby przy zakupie wpisać ten sam adres e-mail, na który zarejestrowana jest aplikacja. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod i rozjaśnij ekran telefonu. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.

Czy będąc osobą niepełnoletnią mogę wejść na koncert?

Tak. Uczestnikiem koncertu może być osoba pełnoletnia posiadająca ważny dokument tożsamości umożliwiający jej identyfikację, lub osoba powyżej 16 r.ż. posiadająca pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie oraz dokument umożliwiający jej identyfikację.