Eskimo Tour
Sokół

Sokół rusza w Eskimo Tour! - "Husky ciągną ten kulig i jedziemy"

Po spektakularnym sukcesie wydanego przed rokiem solowego debiutu artysta zapowiada nowy projekt i kolejną trasę koncertową. Oprócz materiału z platynowej płyty "Wojtek Sokół" widzowie mogą się spodziewać klasycznego repertuaru oraz całkowitych nowości. Organizatorzy zapowiadają też nową, imponującą oprawę wizualną koncertów. Będziecie musieli po tym odśnieżać.

5 III 2020 CZWARTEK

Toruń

OD NOWA

6 III 2020 PIĄTEK

Łódź

WYTWÓRNIA

7 III 2020 SOBOTA

Gdańsk

B90

26 VI 2020 PIĄTEK

Szczecin

ŁASZTOWNIA

+ Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter, DZIARMA
@ Block Party x Łomża
ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA

TBA

Lublin

TARGI

+ PRO8L3M

TBA

Wrocław

A2

TBA

Wałbrzych

STARA KOPALNIA

TBA

Poznań

TAMA

TBA

Warszawa

TORWAR

TBA

Kraków

STUDIO

TBA

Katowice

P23

FAQ

Nie dotarł do mnie e-mail z biletem - co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Zakupione bilety powinny dojść na podany podczas zakupu adres mailowy w ciągu 24 godzin. Jeśli po upływie tego czasu bilety nie dojdą na Twoje konto, napisz na support@goingapp.pl przesyłając potwierdzenie przelewu, adres e-mail oraz dane osobowe, na jakie była wykonywana rezerwacja.

Jak działają bilety wieloosobowe?

W przypadku zakupu biletu wieloosobowego należy wchodzić na wydarzenie w obecności osoby, która dokonała zakupu i to jej dane są widoczne na bilecie. W przypadku konieczności wejścia oddzielnie należy rozdzielić bilet korzystając z aplikacji Going. - funkcja przekazywania biletów w zakładce “Moje bilety”.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie?

W razie konieczności rozdzielenia biletów lub przekazania ich innym osobom należy skorzystać z tej funkcji w aplikacji Going. - zakładka "Moje Bilety". W przypadku trudności należy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza.

Jestem osobą z niepełnosprawnością. Jaki bilet mam kupić i gdzie zgłosić chęć udziału w wydarzeniu?

Zarówno osoby z niepełnosprawnościami, jak i ich opiekunowie muszą posiadać ważny bilet na koncert. W przypadku możliwości wyboru biletów z różnych puli biletowych należy wybrać bilet na płytę, nie na trybuny. Uczestnictwo osoby z niepełnosprawnościami powinno zostać zgłoszone nie później niż 7 dni przed planowanym terminem koncertu drogą mailową na adres marcelina@revolume.pl.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl, aplikacji Going. oraz stacjonarnie w salonach Empik. Bilety zakupione przez empikbilety.pl, goingapp.pl i aplikację Going., będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going. jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail, na który założone jest konto - dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czy muszę drukować bilety?

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Pamiętaj, aby przy zakupie wpisać ten sam adres e-mail, na który zarejestrowana jest aplikacja. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod i rozjaśnij ekran telefonu. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.

Czy będąc osobą niepełnoletnią mogę wejść na koncert?

Tak. Uczestnikiem koncertu może być osoba pełnoletnia posiadająca ważny dokument tożsamości umożliwiający jej identyfikację, lub osoba powyżej 16 r.ż. posiadająca pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie oraz dokument umożliwiający jej identyfikację.