Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Alan Walker

Alan Walker "Walkerverse The Tour" | Kraków

Najbliższy koncert

Sobota, 8 października 2022

19:00

od 119.00 zł

Alan Walker

Alan Walker to pseudonim Alana Olava Walkera, pochodzącego z Bergen DJ-a i producenta. Alan Walker Faded to największy przebój artysty, który zdobył platynę w 14 krajach. Alan Walker piosenki - inne znane piosenki Alana Walkera to "The Spectre", "Alone", "Lily" czy "Diamond Heart".

Alan Walker na początku działał pod pseudonimem DJ Walkzz. Debiutował w 2014 singlem "Fade", a następnie w 2015 ukazały się utwory "Spectre" i "Force". Po podpisaniu kontraktu z MER Musikk Walker wypuścił swój największy przebój "Faded", który był nową wersją "Fade" z wokalem. Pierwszy koncert Alana Walkera odbył się podczas Winter X Games w Oslo. W 2018 roku Alan Walker wydał debiutancki album "Different World", na którym znalazły się takie utwory jak "Sing Me to Sleep", "Alone", "All Falls Down" czy "Darkside". Kolejna studyjna płyta Alana to "World of Walker" z 2021.

Alan Walker Koncerty

Jak wygląda Alan Walker? Alan Walker ukrywa swój wizerunek pod maską, jednak w Internecie można znaleźć zdjęcia z widoczną twarzą artysty. Gdzie mieszka Alan Walker? Alan Walek nadal mieszka w swoim rodzinnym mieście Bergen w Norwegii.

Nadchodzące wydarzenia

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 8 października 2022, 19:00

  TAURON Arena Kraków, Kraków, od 119.00 zł

  Norweski artysta, DJ i producent Alan Walker ogłasza pierwszą część jego podróży do WalkerVerse – trasę koncertową obejmującą Europę i Amerykę Północną, która odbędzie się już w tym roku. Jednym z przystanków na trasie będzie TAURON Arena Kraków, w której Alan wystąpi 8 października 2022 roku. Alan Walker ma ponad 15 miliardów odtworzeń audio i wideo na całym świecie oraz prawie 115 milionów obserwujących na social mediach, więc można śmiało powiedzieć, że ten 24-letni artysta na stałe zapisał się na kartach historii muzyki. Po premierze jego debiutanckiego albumu „Different World”, drugi krążek „World of Walker” wydany w 2021 wyniósł karierę artysty na jeszcze wyższy poziom. Alan Walker - Faded https://youtu.be/60ItHLz5WEAAlan podniesie poprzeczkę nadchodzącymi występami na żywo udowadniając, dlaczego stale jest jednym z najbardziej popularnych artystów elektronicznych na świecie. Słynny ze swoich znaków rozpoznawczych – maski i kaptura, artysta tworzy tajemniczą atmosferę wokół wszystkiego co z nim związane. Nie inaczej było w przypadku nadchodzącej trasy, obiecując początek immersyjnej podróży, która ujawni nową stronę pioniera muzyki dance. Czas wkroczyć do WalkerVerse…Alan Walker - The Drum https://youtu.be/TicGJQqrq2M