Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

BARANOVSKi

Re: Rzeszów Festival

Najbliższy koncert

Sobota, 20 sierpnia 2022

16:00

od 54.50 zł

BARANOVSKi

BARANOVSKi to pseudonim Wojciecha Baranowskiego, urodzonego w Opocznie popowego piosenkarza, autora tekstów i pianisty. BARANOVSKi Czułe miejsce to jeden z największych przebojów artysty, a inne znane piosenki to między innymi "Nie mamy nic", "Lubię być z nią", "Luźno", "Momenty" czy "Tęskno mi do gwiazd".

BARANOVSKi rozpoczął karierę muzyczną w 2014 roku od udziału w czwartej edycji programu TVP2 "The Voice of Poland" w którym dołączył do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona. Rok później Baranowski udzielił się gościnnie w utworze duetu Xxanaxx "Blakk Blood" z płyty "FWRD". Pierwsze solowe utwory BARANOVSKiego ukazały się w 2018 roku - były to piosenki "Mamo" oraz "Dym". Debiutancki krążek Baranowskiego zatytułowany "Zbiór" wydany został w 2019 roku i zawierał takie single jak "Hey" czy "Luźno". W swojej dyskografii artysta ma również drugą płytę "Baranovski 2" z 2021 roku. Promowały ją między innymi utwory "Momenty", "Lubię być z nią", "Wolność" czy "Nie mamy nic". BARANOVSKi był nominowany do Fryderyków w 2019 i 2020 roku w kategoriach takich jak "Fonograficzny debiut roku", "Album roku pop" (za płytę "Zbiór"), "Autor roku" i "Utwór roku" ("Czułe miejsce").

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Pop
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 20 sierpnia 2022, 16:00

  Bulwary nad Wislokiem, Rzeszów, od 54.50 zł

  2 dni RE:laksu, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd oraz unikalne połączenie muzyki i światła - to przepis na pierwszą edycję nowego, letniego festiwalu RE: RZESZÓW FESTIVAL. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na Bulwarach nad Wisłokiem i ma ambicję stać się nową ikoną Rzeszowa.RE: RZESZÓW FESTIWAL już od pierwszej edycji będzie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy oraz rocka. Będą to wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show, a przeboje pochodzą z czołówek list serwisów streamingowych. Na scenie TANECZNEJ pojawią się z kolei czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez pierwszą damę muzyki klubowej w Polsce, czyli Novikę. W sumie to kilkanaście koncertów w ciągu dwóch dni. RE: RZESZÓW FESTIWAL 20-21 sierpnia 2022 r. (sobota i niedziela) - 2 DNI RE:LAKSU Bulwary nad Wisłokiem Bilet jednodniowy od 79 zł Karnety od 129 zł **Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.** **Dzieci od lat 6 do lat 12 - 50% ceny** Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl Partner główny: Miasto Rzeszów Partner: Estrada Rzeszowska Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS Sponsor: Perła Browary Lubelskie