Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

C-BooL

ENERGYWAVE

Najbliższy koncert

Sobota, 6 sierpnia 2022

16:00

od 79 zł

C-BooL

często stylizowany jako BooL, właściwie Grzegorz Cebula to DJ i producent muzyczny tworzący muzykę z pogranicza takich gatunków jak dance i house. Kariera artysty rozpoczęła się w zespole Casteam. Współpraca nie trwała długo, bowiem artysta szybko zaczął tworzyć solowo, pod własnym pseudonimem. Jedne z pierwszych singli C-BooLa były piosenki Would You Feel i House Baby. Nagrania zwróciły uwagę szerszej publiczności i utorowały dalszą karierę producenta. Do tej pory artysta wydał jeden album studyjny, 8 Years. Najbardziej znanymi utworami C-BooLa są Never Go Away, Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, Fire In My Head, Don’t Sleep Tonight, Somewhere Over the Sea i Golden Rules. Artysta często współpracuje z takimi postaciami jak Giang Pham, Isabelle, Ricardo Muñoz i Bright Sparks. Jest też autorem remiksów utworów Rumors autorstwa R3haba i Sofii Carson oraz Higher z repertuaru Nice Guys.

Nadchodzące wydarzenia

 • Impreza
  Elektronika
  Polskie
  W plenerze

  Sobota, 6 sierpnia 2022, 16:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 79 zł

  ENERGYWAVE Tego jeszcze nie było… To będzie prawdziwe święto muzyki elektronicznej w Bydgoszczy!Już 6 sierpnia zapraszamy na największą falę energii w regionie… To będzie prawdziwy, plenerowy energywave jakiego jeszcze u nas nie było! Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klubowej. Zagra dla Was kilku DJ-ów, których możecie znać z różnych imprez w Polsce i za granicą, m.in. Matthew Clarck, Mat Bukovski i C-BooL! A to jeszcze nie koniec! Tego wieczoru czekać będą na Was też inne atrakcje. Pełny line-up:C-Bool,Matthew Clarck,Matt Bukovski,Diabllo,EmdiBilety, dostępne do dnia lub do wyczerpania puli.Pule:• First drop – 79 zł - dostępna do końca maja lub do wyczerpania puli;• Early fans – 99 zł – dostępna do końca czerwca lub do wyczerpania puli;• Regular – 119 zł – dostępna do 5 sierpnia;• Last call – 139 zł – bilety w tej cenie dostępne będą na bramce w dniu wydarzenia.Liczba miejsc ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy! See ya!

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Piątek, 19 sierpnia 2022, 15:00

  Ustka | Plaża Wschodnia, Ustka, od 39 zł

  Lineup:**19 sierpnia:**➡ sanahFala electro:➡ Skytech➡ C-BooL**20 sierpnia:**➡ Red Lips➡ bryska➡ Dawid KwiatkowskiFala electro:➡ TRIBBS➡ Brave**LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką. Letni LOVE vibe gwarantuje lineup pierwszej edycji LUF ze sceną główną na plaży oraz na nocnej scenie klubowej.**Headlinerką pierwszego dnia festiwalu, prosto po spektakularnej muzycznej uczcie, jest sanah! Fala electro 19 sierpnia w Ustce to także najlepsze sety na żywo spod konsolety Skytecha oraz C-BooLa. Będzie się działo! Drugi dzień, pod hasłem LOVE Music Day, to stylistyczny mix popu oraz new wave electro. Nad Bałtykiem wystąpią Dawid Kwiatkowski, Red Lips, oraz bryska - największe objawienie muzyczne ostatniego roku. Fala electro drugiego dnia festiwalu to BRAVE oraz TRIBBS.Letni LOVE vibe na LO♡E Ustka Festival to nie tylko muzyka. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników nowego festiwalu m.in. new talent show, pokaz mody plażowej, miasteczko beauty. A to wszystko w miłosnej oprawie, bo to w końcu… LO♡E Ustka Festival! Więcej szczegółów już wkrótce.Do zobaczenia 19 i 20 sierpnia na Plaży Wschodniej w Ustce. Całujemy w Ustka! ????