Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Clock Machine

Clock Machine | 21.07 | Wrocław

Najbliższy koncert

Czwartek, 21 lipca 2022

19:00

od 49 zł

Clock Machine

Zespół Clock Machine to projekt, który został założony w 2009 roku przez Igora Walaszka i Michała Koncewicza.

W ich twórczości dominuje rock i funk. Obecnie w skład wchodzi pięciu muzyków: Igor Walaszek,Kuba Wojtas, Konrad Nikiel, Piotr Wykurz i Marcin Pater. Mają na swoim koncie trzy albumy: “Greatest Hits”, “Love” i wypuszczone w 2019 roku “Prognozy”. Kluczowy zwrot w ich karierze nastąpił wraz ze zwycięstwem w konkursie FAMA. To osiągnięcie otworzyło artystom drzwi do występów na największych polskich festiwalach w tym na Orange Warsaw i Woodstocku.

Wokalista zespołu - Igor Walaszek - sprawnie łączy śpiewanie w języku polskim i angielskim. A skoro jesteśmy już przy nim, być może nie wiecie, że to właśnie Igor Walaszek i Kuba Tracz stworzyli niezwykle popularny duet Bass Astral x Igo. Jak widać, mamy do czynienia z niezwykle wszechstronnymi muzykami, którzy potrafią odnaleźć się w różnych muzycznych klimatach.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Czwartek, 21 lipca 2022, 19:00

  HotSpot, Wrocław, od 49 zł

  Kolejnym czwartkiem na HotSpocie zawładną brzmienia Clock Machine. To grupa, która w przeciągu swojej ponad10-letniej kariery eksplorowała bardzo różne estetyki i z każdym kolejnym albumem zaskakuje świeżością. Mają na koncie 3 krążki oraz EP-kę, ale ich muzyka będąca mieszanką rocka, funku i muzyki elektronicznej zyskuje niesamowitego impetu podczas koncertów. To właśnie podczas występów na żywo można doświadczyć́ niezwykłego przepływu energii pomiędzy muzykami a publiką. Przekonali się o tym m.in. uczestnicy ich koncertów na Seven Festiwal, Orange Warsaw Festiwal, na Dużej Scenie Przystanku Woodstock i innych festiwalach. Teraz przyszedł czas na HotSpot!Kiedy: czwartek 21.07.2022, 20:00 (otwarcie bram 19:00)Gdzie: HotSpot Beach Bar, Wejherowska 34 O artystach:Clock Machine tworzę Igor Walaszek, Konrad Nikiel, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Marcin Pater. Ich ostatni album „Prognozy” pokazuje nieco inne oblicze zespołu. Zawierająca 13 utworów produkcja zebrała bardzo dobre recenzje i przyciągnęła rzesze fanów na koncerty. "Clock Machine wraca z albumem, który zadaje pytania i dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. „O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach” – pisze zespół o swoim ostatnim wydawnictwie.OSOBY NIEPEŁNOLETNIE: Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie. Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd[Czwartki z Aperolem w HotSpot](https://goingapp.pl/polecamy/czwartkiwhotspot)