Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Darek Kozakiewicz

Darek Kozakiewicz LIVE - Hot Tour 2022

Najbliższy koncert

Piątek, 2 września 2022

19:30

od 50 zł

Darek Kozakiewicz

Dariusz Kozakiewicz to urodzony w 1951 roku w Warszawie kompozytor, gitarzysta oraz wokalista. Muzyczną karierę rozpoczął on jeszcze w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, w ramach współpracy z takimi zespołami jak Fatum oraz Pięciu. Następnie nagrał on album Blues z zespołem Breakout, a potem, w 1972 roku, przeszedł do postępowej, hardrockowej grupy Test.

W ramach swojej kilkudziesięcioletniej owocnej kariery muzycznej Dariusz Kozakiewicz współpracował między innymi z takimi znanymi artystami jak na przykład Anna Jantar, Jan Borysewicz, Robert Chojnacki czy Piotr Figiel, a także zespoły Perfect, Air Condition, Dwójka ze Sternikiem Universe, Breakout oraz Plugawy Anonim.

Dariusz Kozakiewicz brał udział przy tworzeniu takich płyt jak chociażby "Śmigło", "Z wtorku na środę", "Perfect Symfonicznie", "Schody", "Live 2001" czy "XXX". Ważne miejsce w dorobku artysty zajmuje też współpraca z cover bandem (Tribute to Eric Clapton; udział w grze w takich kultowych utworach jak na przykład Layla czy Ain't That Loving You). Jeżeli chodzi o działalność muzyczną, to Dariusz Kozakiewicz jest również członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Rock
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 2 września 2022, 19:30

  Carpe Polish Pub, Częstochowa, od 50 zł

  **Darek Kozakiewicz** zaprasza Was na swoje koncerty zespołu **Darek Kozakiewicz LIVE** z trasy **HOT TOUR 2022** pod patronatem Antyradia!Projekt Darka Kozakiewicza kompozytora i gitarzysty znanego przede wszystkim z zespołów Breakout, Test i Perfect, powstał z potrzeby grania na żywo i kontaktu z publicznością. Darek Kozakiewicz przez 50 lat pracy twórczej współpracował z artystami takimi jak Anna Jantar, Robert Chojnacki, Jan Borysewicz czy Natalia Sikora. W obecnym składzie można usłyszeć Justynę Panfilewicz, wokalistkę obdarzoną nietuzinkową barwą głosu, kompozytorkę i autorkę tekstów, zdobywczynię głównych nagród w ponad 30-tu ogólnopolskich festiwalach.Podczas koncertów usłyszycie znane przeboje grupy TEST, powspominacie przy pięknych tekstach Bogdana Loebla, wyszalejecie się do muzyki Hendrixa. Koncerty HOT TOUR 2022 to podróż w czasie pełna wirtuozowskiej gry gitarowej Darka Kozakiewicza przy akompaniamencie rockowego zespołu stworzonego przez Justynę Panfilewicz, Tomka Płonkę i Sławka Puchałę.Zapraszamy Was do kolorowego świata muzyki rockowej!Jako support wystąpi **zespół 1965**, który powraca z nowym albumem. "Panther", to hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. To wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, która zabierze Was na intergalaktyczny trip po dystopijnym świecie przyszłości, a Waszym przewodnikiem będzie kosmiczna pantera-cyborg.

 • Koncert
  Rock
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 3 września 2022, 19:30

  ALIVE WROCŁAW, Wrocław, od 50 zł

  **Darek Kozakiewicz** zaprasza Was na swoje koncerty zespołu **Darek Kozakiewicz LIV**E z trasy **HOT TOUR 2022** pod patronatem Antyradia!Projekt Darka Kozakiewicza kompozytora i gitarzysty znanego przede wszystkim z zespołów Breakout, Test i Perfect, powstał z potrzeby grania na żywo i kontaktu z publicznością. Darek Kozakiewicz przez 50 lat pracy twórczej współpracował z artystami takimi jak Anna Jantar, Robert Chojnacki, Jan Borysewicz czy Natalia Sikora. W obecnym składzie można usłyszeć Justynę Panfilewicz, wokalistkę obdarzoną nietuzinkową barwą głosu, kompozytorkę i autorkę tekstów, zdobywczynię głównych nagród w ponad 30-tu ogólnopolskich festiwalach.Podczas koncertów usłyszycie znane przeboje grupy TEST i PERFECT, powspominacie przy pięknych tekstach Bogdana Loebla, wyszalejecie się do muzyki Hendrixa. Koncerty HOT TOUR 2022 to podróż w czasie pełna wirtuozowskiej gry gitarowej Darka Kozakiewicza przy akompaniamencie rockowego zespołu stworzonego przez Justynę Panfilewicz, Tomka Płonkę i Sławka Puchałę.Zapraszamy Was do wciąż kolorowego świata muzyki rockowej!Jako support wystąpi zespół 1965, który powraca z nowym albumem. "Panther", to hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. To wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, która zabierze Was na intergalaktyczny trip po dystopijnym świecie przyszłości, a Waszym przewodnikiem będzie kosmiczna pantera-cyborg.

 • Koncert
  Rock
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 4 września 2022, 19:30

  Wooltura, Łódź, od 50 zł

  **Darek Kozakiewicz** zaprasza Was na swoje koncerty zespołu **Darek Kozakiewicz LIVE** z trasy **HOT TOUR 202**2 pod patronatem Antyradia!Projekt Darka Kozakiewicza kompozytora i gitarzysty znanego przede wszystkim z zespołów Breakout, Test i Perfect, powstał z potrzeby grania na żywo i kontaktu z publicznością. Darek Kozakiewicz przez 50 lat pracy twórczej współpracował z artystami takimi jak Anna Jantar, Robert Chojnacki, Jan Borysewicz czy Natalia Sikora. W obecnym składzie można usłyszeć Justynę Panfilewicz, wokalistkę obdarzoną nietuzinkową barwą głosu, kompozytorkę i autorkę tekstów, zdobywczynię głównych nagród w ponad 30-tu ogólnopolskich festiwalach.Podczas koncertów usłyszycie znane przeboje grupy TEST, powspominacie przy pięknych tekstach Bogdana Loebla, wyszalejecie się do muzyki Hendrixa. Koncerty HOT TOUR 2022 to podróż w czasie pełna wirtuozowskiej gry gitarowej Darka Kozakiewicza przy akompaniamencie rockowego zespołu stworzonego przez Justynę Panfilewicz, Tomka Płonkę i Sławka Puchałę.Zapraszamy Was do kolorowego świata muzyki rockowej!Jako support wystąpi **zespół 1965**, który powraca z nowym albumem. "Panther", to hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. To wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, która zabierze Was na intergalaktyczny trip po dystopijnym świecie przyszłości, a Waszym przewodnikiem będzie kosmiczna pantera-cyborg.