Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Dawid Kwiatkowski

LO♡E Ustka Festival 2022

Najbliższy koncert

19-20.08.2022 r.

od 39 zł

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski to pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego piosenkarz popowy. Dawid Kwiatkowski Na zawsze to jeden z największych przebojów artysty. Inne znane piosenki Dawida Kwiatkowskiego to między innymi "Bez Ciebie", "Jesteś", "Proste", nagrane z Cleo "Bratnie Dusze" czy "Yin Yang" z Haną.

Dawid Kwiatkowski rozpoczął karierę muzyczną jako członek zespołu Two of Us. W 2013 roku zadebiutował singlem "Biegnijmy", a niedługo po wydaniu ukazał się przełomowy hit "Na zawsze". Jeszcze w tym samym roku Dawid Kwiatkowski wypuścił swój pierwszy album "9893", wyprodukowany przez Pawła Gawlika z gościnnym udziałem Jay'a Delano i Patryka Kumora. Łącznie Kwiatkowski nagrał 7 albumów studyjnych, między innymi "Pop & Roll", "Element trzeci", "Countdown" czy "13 grzechów niczyich". Ostatnia z dotychczas wydanych płyt to "Dawid Kwiatkowski" z 2021 roku, którą promowały single "Bez ciebie", "Proste", "Nieważne" i "Idziesz ze mną".

Dawid Kwiatkowski znany jest również z licznych występów w telewizyjnych programach rozrywkowych - piosenkarz wziął udział "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "The Voice Kids" i "Starsza pani musi fiknąć".

Dawid Kwiatkowski wiek - Ile lat ma Dawid Kwiatkowski? Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Piątek, 19 sierpnia 2022, 15:00

  Ustka | Plaża Wschodnia, Ustka, od 39 zł

  Lineup:**19 sierpnia:**➡ sanahFala electro:➡ Skytech➡ C-BooL**20 sierpnia:**➡ Red Lips➡ bryska➡ Dawid KwiatkowskiFala electro:➡ TRIBBS➡ Brave**LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką. Letni LOVE vibe gwarantuje lineup pierwszej edycji LUF ze sceną główną na plaży oraz na nocnej scenie klubowej.**Headlinerką pierwszego dnia festiwalu, prosto po spektakularnej muzycznej uczcie, jest sanah! Fala electro 19 sierpnia w Ustce to także najlepsze sety na żywo spod konsolety Skytecha oraz C-BooLa. Będzie się działo! Drugi dzień, pod hasłem LOVE Music Day, to stylistyczny mix popu oraz new wave electro. Nad Bałtykiem wystąpią Dawid Kwiatkowski, Red Lips, oraz bryska - największe objawienie muzyczne ostatniego roku. Fala electro drugiego dnia festiwalu to BRAVE oraz TRIBBS.Letni LOVE vibe na LO♡E Ustka Festival to nie tylko muzyka. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników nowego festiwalu m.in. new talent show, pokaz mody plażowej, miasteczko beauty. A to wszystko w miłosnej oprawie, bo to w końcu… LO♡E Ustka Festival! Więcej szczegółów już wkrótce.Do zobaczenia 19 i 20 sierpnia na Plaży Wschodniej w Ustce. Całujemy w Ustka! ????