Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Dziarma

Czeluść Sneaker Studio Festiwal 2022

Najbliższy koncert

22-23.07.2022

od 100 zł

Dziarma

Dziarma, czyli Agata Dziarmagowska, to jedna z ikon kobiecego rapu w naszym kraju. Niewiele osób pamięta, że jej początki sięgają udziału w popularnych talent show, które skończyły się dla niej podpisaniem kontraktu z wytwórnią Warner Music Poland.

Pierwszym mocnym uderzeniem w jej autorskiej twórczości był singiel "Incomplete" z 2016 roku. Następnie artystka wypuściła "Kawaii", utwór, którym ujawniła swoją fascynację rapem. Zarazem, zapoczątkowała śmiałe, swobodne podejście do ekspresji swojego ciała i seksualności. To z kolei sprawiło, że stopniowo zaczęła stawać się feministycznym, odważnym głosem w rodzimym rapie. Również dzięki jej tekstom - które, dla wielu rewolucyjne w polskiej rapgrze, nawijały z nowej perspektywy - silnej kobiety, która nie jest jedynie dodatkiem w rapowym uniwersum, lecz jego kreatorką. Właśnie to, obok świetnie skrojonej mieszanki popu, R&B oraz rapu, stało się siłą napędową jej debiutanckiej EP o nazwie "V".

Znalazły się na niej takie bangery, jak "PLIK", "DEMONY" czy "BO$$ B!TCH''. Oprócz solowej działalności, artystka ma na swoim koncie kolaboracje z takimi raperami, jak Adi Nowak, Malik Montana czy Żabson. A to wszystko w wieku zaledwie 23 lat.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem
  UK Bass

  Piątek, 22 lipca 2022, 18:00

  HYPE PARK, Kraków, od 100 zł

  Zapraszamy na tegoroczną edycję Czeluść Festiwal, która odbędzie się w Hype Park’u 22 i 23 lipca.Wystąpią:ŻABSONYOUNG IGIZDECHŁY OSASMOLASTYSKELERGEDZPEJADZIARMAAVI x LOUIS VILLAINOLIWKA BRAZILPUSHER i OSKA030FROSTI x BERSON x SP ZOOMLODY KORDEN + CYGAN9BARNACLE BOIBROTHELNATURA2000KOSA (LIVE)JUTRØCZELUSCALL YOUR FRIENDSHYPERFORMSPINEÆSTRALSUBLABKA-MEALHARDBASS ADIDASKAMSKAPHOLOKAREFULDVDASTRØWILKSOKOSSECRETIVE SUICIDEENJOIIDOBIMEGORDYNATOR DBKYOUNG MAJLISEMPREYKUBOKSZKODACHARLIETOMEK WIRSKIOLIVIAMISLAW**Impreza 18+**CZELUŚĆ Festiwal to coroczne, miejskie wydarzenie muzyczne odbywające się w okresie letnim w Krakowie. CSSF2022 łączy w sobie muzykę bassową z nową falą hip hopu. Piąta edycja festiwalu odbędzie się w przestrzeni Hype Park w Krakowie w dniach 22 i 23 lipca 2022 roku. Na tegoroczny line up składać się będą występy znanych raperów z Polski oraz ciężkie i mroczne sety znanych producentów muzyki, którą od pięciu lat swoimi składankami promuje kolektyw CZELUŚĆ.HYPE PARK to letnio - wiosenna przestrzeń miejska, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, wszelakich targów i innych lokalnych przedsięwzięć. Przez niespełna rok funkcjonowania obiektu, zorganizowano tu koncerty największych muzycznych gwiazd polskiego mainstreamu.