Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Ewa Farna

Brak nadchodzących wydarzeń

Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Ewa Farna

Ewa Farna to urodzona w Trzyńcu polsko-czeska piosenkarka pop. Ewa Farna Cicho to jeden z największych przebojów artystki. Inne znane piosenki Ewy Farny to między innymi "Ewakuacja", "Wszystko Albo Nic", "Tu" czy "Bumerang".

Ewa Farna jako nastolatka brała udział w licznych konkursach piosenek, co przykuło uwagę Leszka Wronki, producenta muzycznego, z którym Farna nagrała swoje pierwsze demówki dla czeskiego odziału Universal Music Group. Ewa Farna wystąpił w programie Szansa na sukces i zapewniła sobie zwycięstwo wykonując piosenki Jacka Cygana. W wieku zaledwie 13 lat, w 2006 roku piosenkarka zadebiutowała wydaną w całości po czesku płytą "Měls mě vůbec rád", która okazała się być nie lada sukcesem i pokryła się platyną w Czechach. Kolejny album Ticho również zdobył certyfikat platynowej płyty.

Pierwszy wydany w naszym kraju album Ewy Farny to "Sam na sam" - to polska wersja debiutanckiego krążka artystki. Następnym album piosenkarki "Cicho" ukazał się w 2009 roku i zawierał takie hity jak "Dmuchawce, latawce, wiatr" i "La la laj". Łącznie artystka wydała 5 albumów czeskojęzycznych i 6 polskojęzycznych - to między innymi EWAkuacja, "(W)Inna?" i "Inna". Ostatni dotychczas wydany album Ewy Farny to "Umami" z 2022 roku, który promowały single "Wersja 2.0" oraz "Na skróty".

Ewa Farna wiek - Ile lat ma Ewa Farna? Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku. Ewa Farna mąż - W 2017 roku Ewa Farna poślubiła Martina Chobota. Para doczekała się dwojga dzieci, syna Artura i córki Elli.