Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Fisz Emade

Fisz Emade Tworzywo | Lato na Fortach 2022

Najbliższy koncert

Niedziela, 21 sierpnia 2022

19:30

od 79 zł

Fisz Emade

Fisz Emade, czyli pionierzy w hip-hopie

Nie dość, że stali się pierwszym rodzinnym duetem polskiego hip-hopu, to przecierali również szlaki w mieszaniu tego gatunku z innymi brzmieniami - od rocka, przez jazz, aż do elektroniki. Przy okazji stworzyli utwory, które są już klasyką polskiego hip-hopu, takie jak „Warszafka” z płyty „F3” czy „30 cm” i „Tajemnica” z albumu „Na Wylot”. Z czasem odeszli od rapu na rzecz śpiewu i bardziej piosenkowych aranży. Symbolem tej przemiany był utwór "Zwierzę bez nogi".

Ich kolejna wspólna, ,,piosenkowa'' płyta, "Mamut", zdobyła Fryderyka w kategorii elektronika/indie/alternatywa. Następne albumy, i "Drony" i "Radar" kontynuują eksplorację różnych gatunków muzyki i udowadniają, że bracia Waglewscy nigdy nie stoją w miejscu.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Rock
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Niedziela, 21 sierpnia 2022, 19:30

  Forty Kleparz, Kraków, od 79 zł

  **3 edycja "Lato na Fortach 2022"!**Już po raz 3 mamy przyjemność zaprosić Państwa na jedno z największych wydarzeń w Krakowie tego lata - Lato na Fortach 2022. Tegoroczna edycja potrwa od 03.07 do 28.08 i gościć będzie największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Bilety do kupienia w Going oraz w dniu wydarzenia w klubie Forty Kleparz. Zapraszamy! **Ważne info:**-> Klub oraz restauracja czynna jest od 12:00 i nie obowiązują do niej bilety wstępu.-> Wejście na sam dziedziniec koncertowy pod scenę jest otwierane zawsze na 30 min przed początkiem wydarzenia.

 • Festiwal

  Piątek, 9 września 2022, 15:00

  Dziedziniec Browaru Zamkowego, Cieszyn, od 179.00 zł

  Tam gdzie kończą się wielkie festiwale, zaczyna się... YASS! FESTIVALDATA > 9-10.09.2022 r.MIEJSCE > Cieszyn, Zabytkowy Browar ZamkowyTIX > https://www.yass.plEVENT > https://www.yass.pl/eventMERCH > https://www.yass.pl/marketLINE-UP:SKALPEL FISZ EMADE TWORZYWONATALIA PRZYBYSZPEZETØRGANEKGUSGUSIGORALPH KAMINSKI________________________________________Yass! to kameralny slow fest zlokalizowany w malowniczym Cieszynie, na granicy dwóch państw Polski i Czech, w niezwykłej industrialnej przestrzeni zabytkowego Browaru Zamkowego Cieszyn, skierowany dla wszystkich, którzy chcą trochę “zwolnić”, tęsknią za małomiasteczkowością, dobrą muzyką i nie lubią ścisku imprez masowych. Festival od początku tworzymy w oparciu o wartości less i zero waste z naciskiem na ekologię i recykling. Zależy nam, żeby nie tylko dobrze się bawić, ale też pobudzać świadomość ekologiczną, kształtować korzystne dla środowiska naturalne postawy i zachowania oraz inspirować. Na Yass! wszystkie dekoracje festiwalowe powstają z materiałów z recyklingu, plastik zastępujemy wyrobami w pełni biodegradowalnymi ze skrobi kukurydzianej, a z siatek mesh i opasek, które zostały nam po zeszłorocznym festiwalu, lokalna krawcowa Pani Dorota uszyła 50 praktycznych, wytrzymałych i kolorowych toreb yassowych, według projektu cieszyńskiej artystki Justyny Szarowskiej, które możecie kupić tutaj > https://www.yass.pl/marketKierujemy się ideą - Less is Yass! Tak bawiliśmy się rok temu https://youtu.be/qs9-2EQxS1MSay YASS!