Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Gedz

Hip Hop Festival Poznań 2022

Najbliższy koncert

Sobota, 20 sierpnia 2022

16:00

od 109 zł

Gedz

Gedz, znany również jako Gedziula, to pseudonim Jakuba Gendźwiłła, pochodzącego z Malborka rapera i producenta. Gedz jest połową duetu producenckiego 808bros, który tworzy wspólnie z LOAA. Gedz Kosmita to jeden z największych przebojów artysty, a inne znane utwory to między innymi "Bali", nagrane z Okim "SIRI", "Morfina" czy "Chcx Chcx".

Gedz jest aktywny na scenie od 2003 roku. W 2011 roku Gedz był jednym z finalistów akcji Popkiller Młode Wilki. Raper zadebiutował w 2012 roku materiałem "Ręka Na Pulsie", na którym udzielili się między innymi 2sty, Joda czy Gruby Mielzky. Przełomowym momentem było dla Gedza wydanie albumów "Serce bije w rytm" oraz "Niebo Nie Jest Limitem". Kolejne płyty Gedza ukazały się nakładem BOR Records, a następnie własnej wytwórni Gendżwiłła NNJL. Łącznie Gedz wydał 6 albumów studyjnych - były to między innymi "Ameba", "247365", "Bohema" i "Stamina".

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Sobota, 20 sierpnia 2022, 16:00

  Jezioro Malta (meta toru regatowego), Poznań, od 109 zł

  20 sierpnia 2022 zapraszamy Was ponownie nad poznańską Maltę na piątą edycję Hip Hop Festival Poznań!Zagrają: ➡ SOBEL➡ PALUCH➡ KUKON➡ SZPAKU➡ YOUNG IGI➡ KAZ BAŁAGANE➡ GEDZ➡ KĘKĘ➡ TRILL PEM➡ ESCEH warm-up: prowadzenie:Na miejscu czekać będą na Was foodtrucki, sklepy z merch'em oraz dwie strefy alkoholowe (w tym jedna z ciężkim alkoholem)WSTĘP BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!Osoby, które nie ukończyły 15 roku życia, mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoprawnego opiekuna. Zarówno opiekun jak i osoba poniżej 15 roku życia muszą posiadać bilet wstępu.Przypominamy, że kupując bilety od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich wejście z opiekunem możliwe jest na podstawie jednego płatnego biletu. Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@grajnia.com.plW razie jakichkolwiek pytań piszcie do nas!organizatorzy:- noSleep- FRESH N DOPE