Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Jacuś

TOMMY CASH FEAT. JACUŚ | Kraków

Najbliższy koncert

Środa, 30 listopada 2022

18:00

od 100 zł

Jacuś

Jacuś to pseudonim Jacka Paly, rybnickiego rapera, autora tekstów i producenta. Jeden z najbardziej znanych utworów artysty to nagrany z Ekipą "Zygzak", a inne znane piosenki Jacusia to "Rakieta", "Queen", "Panie prezesie", "Rodeo" czy "Piątek wieczór" z Young Leosią.

Jacuś to absolwent szkoły muzycznej im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku. Przełomowym utworem Jacusia było "Rodeo". Niedługo po publikacji utworu Jacek zadebiutował w 2019 roku wydawnictwem "Stop.", na które trafiły takie utwory jak "Iphone", "Przester" czy "Skoda". Płyta Jacuś - pierwszym oficjalnym albumem była wydana w 2021 roku płyta "Gucci Trip", który był efektem całorocznej nauki Jacusia produkcji i mixowania. Przełomowe numery Jacusia to bez wątpienia nagrany z ekipą "Zygzak", "Piątek wieczór" z Leosią oraz "Dzwonnik z Notre Dame" z gościnną zwrotką Tedego.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  Trasa

  Środa, 30 listopada 2022, 18:00

  Klub Studio, Kraków, od 100 zł

  Tommy Cash, estoński artysta definiujący swoją muzykę jako post-soviet rap, zdobył popularność dzięki singlowi “Winaloto”, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów rapera. Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze aktywny udział.„ZUCCENBERG”https://youtu.be/AgAjaG7zcsM Tommy Cash jest również jednym z nielicznych europejskich raperów, którzy osiągnęli tak globalny sukces. W lutym artysta wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Następnie uda się do Europy by zagrać między innymi w Polsce. W 2021 roku artysta wystąpił w Chorzowie w ramach drugiej odsłony Fest Festivalu. Podczas koncertu do artysty dołączył Quebonafide, z którym wykonali ich wspólny utwór “Benz-Dealer”.Gościem specjalnym na polskiej odnodze World Tour 2022 będzie Jacuś – jedna z najbardziej oryginalnych i nieszablonowych postaci na polskiej scenie rapowej. Artysta dba o każdy szczegół swojej twórczości – zarówno muzyczny jak i wizualny. Jego utwory osiągają milionowe odtworzenia w Internecie i ma na koncie współprace zarówno z polskimi legendami rapowymi jak Tede czy przedstawicielami nowej fali jak Young Leosia. W maju tego roku premierę miała jego najnowsza płyta „Prezes”. „PIĄTEK WIECZÓR”https://youtu.be/FAUgk8lezn8[Tommy Cash featuring Jacuś WorldTour 2022](https://goingapp.pl/polecamy/tommycash)