Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Joanna Kulig

GALA "WODECKI UROCZYSTY” - Wodecki Twist Festival 2022 Kraków

Najbliższy koncert

Sobota, 11 czerwca 2022

18:00

od 139 zł

Joanna Kulig

Joanna Kulig to urodzona w Muszynce aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz piosenkarka.

Joanna Kulig film - większość osób kojarzy artystkę z aktorstwem i filmami takimi jak "Kler" "Sponsoring", "Ida", "Zimna wojna czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Joanna Kulig jest dwukrotną laureatka Orła i zdobyła również Europejską Nagrodę Filmową. Na swoim koncie Kulig ma również utwory wydane na płytach i współpracę z takimi artystami jak Grzegorz Turnau, O.S.T.R. czy KASTA. Nie można się temu dziwić, gdyż w dzieciństwie śpiewała w kościelnym chórze i uczyła się grać na fortepianie. Swoją muzyczną edukację kontynuowała również później, dzięki czemu udało jej się skończyć I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu w Krynicy oraz II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie wokalnej w Krakowie. Joanna Kulig Szansa na sukces - Kulig została zwyciężczynią Szansy na Sukces, chociaż w drugiej edycji programu Idol nie udało jej się osiągnąć sukcesu.

Ile lat ma Joanna Kulig? Joanna Kulig urodziła się 24 czerwca 1982 roku w Muszynce. Joanna Kulig gdzie mieszka? Na początku 2022 Joanna Kulig przeniosła się tymczasowo do Los Angeles, gdzie przygotowuje się do roli w hollywoodzkiej produkcji.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Classics
  Jazz
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 11 czerwca 2022, 18:00

  ICE Kraków Congress Centre, Kraków, od 139 zł

  GALA „UROCZYSTY WODECKI" - 5. Wodecki Twist Festival 2022 Kraków. Lubimy Wracać!W ramach 5. Wodecki Twist Festiwal 2022 Kraków zapraszamy Was 11 czerwca 2022 roku na wzruszającą galę jubileuszową, zwaną również galą przyjaciół - UROCZYSTY WODECKI.Udział w tym wydarzeniu wezmą między innymi Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Ralph Kaminski, Krzysztof Zalewski, Andrzej Lampert, Joanna Kulig, Maciej Musiałowski, Natalia Szroeder i Maciej Maleńczuk oraz Sound'n'Grace i orkiestra pod batutą Tomka Szymusia, który jest autorem aranżacji.Data: 11 czerwca 2022 r. Miejsce: ICE Kraków Congress Centre, Kraków Doors: 18:00 Start: 20:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin