Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Julia Wieniawa

Brak nadchodzących wydarzeń

Kup bilet

Julia Wieniawa

Julia Marta Wieniawa-Narkiewicz to pochodząca z Warszawy aktorka, piosenkarka, osobowość telewizyjna i jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Julia Wieniawa "Nie muszę" to najbardziej znany utwór piosenkarki. Inne popularne piosenki Wieniawy to "Oddycham", nagrane z Maciejem Musiałowskim "Zabierz tę miłość", "Na zawsze" czy "SMRC".

Julia Wieniawa muzyka - Wieniawa rozpoczęła karierę muzyczną w 2015 roku, kiedy zadebiutowała singlem "Co mi jest". Rok później jej utwór "Na zawsze" trafił na składankę Flirtini "Heartbreaks & Promises vol. 3". Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Kayax Julia Wieniawa wydała single "Oddycham" oraz przebój "Nie muszę", który zdobył status podwójnej platyny. Debiutancka płyta Julii Wieniawy ukaże się najprawdopodobniej w 2022 roku, promuje ją singiel "Na darmo".

Ile lat ma Julia Wieniawa? Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie. Z kim jest Julia Wieniawa? Julia Wieniawa jest z aktorem Nikodemem Rozbickim. Gdzie mieszka Julia Wieniawa? Wieniawa mieszka na warszawskim Żoliborzu.