Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

JWP/BC

Lato na Pradze: JWPBC

Najbliższy koncert

Wtorek, 19 lipca 2022

19:00

od 69 zł

JWP/BC

JWP/BC (Jaśnie Wielmożni Panowie / Bez Cenzury) to legendarny skład hiphopowy, który jest obecny na scenie od 2001 roku.

Debiutował z pierwszym krążkiem “Numer Jeden Wróg Publiczny” w 2007 roku w składzie Ero, Kosi, Doni i Foster. Album ten zebrał świetne recenzje i do dziś utrzymuje się w czołówce kultowych polskich rapowych wydawnictw. Grupa mocno wznowiła działalność w 2013, kiedy to swoją premierę miał mixtape “No1 w Polsce”. Od tego czasu raperzy dostarczali regularnie świeżą porcję muzyki dla swoich fanów i fanek. Wypuszczone w 2015 “Sequel” przypieczętowało ich status na scenie i zmotywowało do dalszej pracy.

W ostatnich latach członkowie JWP są w mocnym gazie. Wielu z nich wypuściło swoje solowe materiały, niektórzy stworzyli nowe projekty jak choćby Jetlagz. Muzyka tworzona przez ekipę to klasyczne wydanie truskulowego rapu, w którym nie brakuje licznych odniesień do kultury hiphopowej ze szczególnym naciskiem na graffiti.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert

  Wtorek, 19 lipca 2022, 19:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 69 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Skład JWP / BC można spokojnie uznać za legendę polskiego hip-hopu - są oni obecni na warszawskiej scenie hip-hopowej prawie od początku jej istnienia. Crew (skupione pierwotnie tylko wokół graffiti) powstało w 1996 roku w dzielnicy Bielany, a w jego szeregach działali wówczas m.in. Nizor, Josk, Eros, Glok - w późniejszych latach do grupy dołączyli także Goal i Meat. Ostatnim wydawnictwem JWP/BC jest mixtape „20”, wydany w 2017 roku na 20. rocznicę istnienia grupy. W 2020 roku na rynku pojawił się ich album „Koledzy” mixed Falcon1.Doors: 19:00 Start: 20:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[Lato na Pradze 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonapradze)

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Środa, 20 lipca 2022, 19:00

  HYPE PARK, Kraków, od 69 zł

  Brakuje Wam festiwalowego klimatu, a lato spędzacie w mieście? Nasz miejski festiwal Lato na Kamiennej przychodzi z pomocą! W tym roku ulica Kamienna stanie się koncertowym sercem Krakowa, miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych. Festiwalowe miasto w mieście!Najciekawsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności w industrialnych halach Kamiennej12, a otaczający je HYPE PARK stanie się najprawdziwszym miasteczkiem festiwalowym. Uliczne żarcie, muzyka na żywo, drinki w strefach Waszych ulubionych alkoholi - moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność, najlepiej przeżyć to samemu!Orgnizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[LATO NA KAMIENNEJ 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonakamiennej)