Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kacperczyk

KACPERCZYK | Bydgoszcz | 03.06

Najbliższy koncert

Dzisiaj

18:00

od 59 zł

Kacperczyk

Duet tworzony przez pochodzących z Lublina braci - Pawła i Macieja Kacperczyk.

Pierwszy z nich odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji, a drugi jest autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą. Braci byli wcześniej członkami indie elektronicznego projektu Suumoo, który tworzyli wspólnie z Borysem Kunkiewiczem. Trio występowało między innymi na festiwalach takich jak Spring Break, Kraków Live Festival czy Open’er.

Pod koniec działalności Suumoo bracia Kacperczyk rozpoczęli pracę nad materiałem, który znalazł się na ich debiutanckim albumie "Sztuki Piękne". Pierwszym utworem duetu był nagrany wspólnie z Gverillą "Kalejdoskop". Do starszych utworów należy też "Blask" stworzony z Ralphem Kaminskim, z którym bracia występowali gościnnie na jego koncertach. Duet trafił pod skrzydła wytwórni SBM Label, gdzie 14 lutego 2020 roku ukazała się ich pierwsza płyta "Sztuki Piękne".

20 stycznia 2021 roku Kacperczyk wypuścili nagrany z Baaschem singiel "Sportowa Warszawa".

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Dzisiaj, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59 zł

  Już 3 czerwca zapraszamy na koncert Braci KACPERCZYK w Fabryce Lloyda!Otwarcie bramek: 18:00Koncert: 20:00I Pula: 59 złII Pula: 69 złIII Pula: 79 złBracia Kacperczyk to niezmiennie samowystarczalny duet - za warstwę liryczną utworów odpowiada Maciek, podczas gdy Paweł zajmuje się ich produkcją i to właśnie fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. Na ich drugim krążku znajdziemy gościnne zwrotki Julii Pośnik, Julii Wieniawy, Janusz Walczuka, CatchUpa i Hodaka.Osoby niepełnoletnie:- poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczeniaDo zobaczenia!

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze
  Trap

  Czwartek, 30 czerwca 2022, 20:00

  HYPE PARK, Kraków, od 59 zł

  UWAGA: Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.Cały rok myśleliśmy, że tęsknimy za wysokimi temperaturami, słońcem i lataniem w szortach po mieście. Teraz już wiemy, że to nie było to. Po prostu brakowało nam koncertowych czwartków na Kamiennej w Krakowie!Na scenie (podobnie jak w prognozie pogody) zapowiada się naprawde gorąco. Po raz kolejny zaprosiliśmy topowych polskich artystów, których koncerty pomogą poczuć festiwalowy klimat w sercu miasta. Bierzcie znajomych, wskakujcie do specjalnie przygotowanej, pomarańczowej strefy, zgarniajcie orzeźwiające napoje – i łapiemy się pod sceną!Pozostałe koncertowe czwartki na Kamiennej:* 09.06 CLOCK MACHINE* 16.06 SZCZYL* 23.06 NATALIA PRZYBYSZBilety | Tickets: * 59 PLN – pierwsza pula* 69 PLN – druga pula* 80 PLN – w dniu koncertu. 30 VI (czwartek) 2022Kamienna 12, Kraków

 • Koncert
  Alternatywa
  Polskie
  W plenerze

  Sobota, 9 lipca 2022, 18:00

  Strefa Jelenia, Warszawa, od 39 zł

  Całe wakacje w Strefie Jelenia wypełniliśmy naprawdę gorącymi nazwiskami, ale jedno z nich usłyszycie podwójnie! Przed Wami rodzeństwo, które namieszało w polskim rapie. Strefę przejmują bracia Kacperczyk! Paweł i Maciek znani są nie od wczoraj. Zanim dołączyli do wytwórni rapowej, nagrywali i koncertowali jako indie elektroniczne trio Suumoo. Z tym projektem pojawili się m.in. na festiwalu Spring Break, Open’er czy Kraków Live Festival. Teraz, nadszedł czas na podbijanie rapowych scen, a jedną z nich będzie Strefa Jelenia, na której chłopaki pokażą, że ich sukces to nie przypadek.Bracia Kacperczyk doskonale się uzupełniają - Paweł odpowiada za produkcję muzyki i grę na perkusji. Maciej pisze teksty, jest wokalistą i gitarzystą. Artyści mają na koncie współprace z takimi artystami jak chociażby Gverilla (“Kalejdoskop”), Ralph Kamiński (“Blask”), Baasch (“Sportowa Warszawa”) czy Julia Wieniawa (“Sebiksy”). Debiutancka płyta chłopaków “Sztuki Piękne” ukazała się 14 lutego 2020 pod szyldem wytwórni SBM Label. Kacperczyk stali się wówczas pierwszymi wykonawcami wytwórni, kojarzonymi z bardziej alternatywnym brzmieniem. Słuchacze rodzimego rapu mogli odnaleźć w nich powiew świeżego brzmienia i szczere teksty. Nie inaczej było w przypadku drugiego krążka, do którego przyłożyli się równie mocno, co do debiutu. Podbijający streamingi “Kryzys Wieku Wczesnego” to szczera opowieść o wchodzeniu w dorosłość, którą wzbogaciły gościnne zwrotki Julii Pośnik, Julii Wieniawy, Janusz Walczuka, CatchUpa i Hodaka. O silnym brzmieniu braterskiej współpracy przekonacie się już 9 lipca, wbijajcie do Strefy!