Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

KAMP!

Re: Rzeszów Festival

Najbliższy koncert

Sobota, 20 sierpnia 2022

16:00

od 54.50 zł

KAMP!

KAMP! to łódzki zespół tworzący muzykę electro pop założony w 2007 roku. W skład formacji wchodzą Radosław Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski.

Dyskografię grupy otwiera wydany w październiku 2008 roku remiks utworu Cool Kids Of Death "Mężczyźni bez amunicji", który znalazł się na limitowanym winylu "YTRAPRETFA".

Pierwszy mini album grup "Thales One" pojawił się w lutym 2009 roku i był dostępny za darmo w internecie. Materiał inaugurował założone przez KAMP! wydawnictwo Brennnessel, skupiające się na nowoczesnej muzyce elektronicznej. W labelu zostały wydane między innymi kolejne EPki grupy - "Heats/Distance of the Modern Hearts" w 2009 roku oraz "Cairo" w 2011 roku.

Długogrający debiut formacji zatytułowany "Kamp!" ukazał się 23 listopada 2012 roku. W 2015 roku Kamp! wydał kolejny album "Orneta", trzy lata później ukazało się "Dare", a w 2019 roku koncertowy album "Kamp! Live", na którym znalazły się utwory zarejestrowane na żywo podczas Fest Festivalu.

Muzycy mają na swoim koncie remiksy dla artystów takich jak Rebeka ("Melancholia") czy Brodka ("Dancing Shoes"). KAMP! grali między innymi na Selectorze, Open'erze, amerykańskim SXSW, The Great Escape w Brighton, na Liverpool Sound City, serbskim Exit Festival, płockim Audioriver czy Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Michał Słodowy i Radosław Krzyżanowski występują również z DJ setami jako Beskres.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Pop
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 20 sierpnia 2022, 16:00

  Bulwary nad Wislokiem, Rzeszów, od 54.50 zł

  2 dni RE:laksu, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd oraz unikalne połączenie muzyki i światła - to przepis na pierwszą edycję nowego, letniego festiwalu RE: RZESZÓW FESTIVAL. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na Bulwarach nad Wisłokiem i ma ambicję stać się nową ikoną Rzeszowa.RE: RZESZÓW FESTIWAL już od pierwszej edycji będzie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy oraz rocka. Będą to wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show, a przeboje pochodzą z czołówek list serwisów streamingowych. Na scenie TANECZNEJ pojawią się z kolei czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez pierwszą damę muzyki klubowej w Polsce, czyli Novikę. W sumie to kilkanaście koncertów w ciągu dwóch dni. RE: RZESZÓW FESTIWAL 20-21 sierpnia 2022 r. (sobota i niedziela) - 2 DNI RE:LAKSU Bulwary nad Wisłokiem Bilet jednodniowy od 79 zł Karnety od 129 zł **Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.** **Dzieci od lat 6 do lat 12 - 50% ceny** Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl Partner główny: Miasto Rzeszów Partner: Estrada Rzeszowska Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS Sponsor: Perła Browary Lubelskie