Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kinny Zimmer

SBM FFestival vol. 6 [BILETY PREMIUM]

Najbliższy koncert

Czwartek, 25 sierpnia 2022

12:00

od 0 zł

Kinny Zimmer

Kinny Zimmer kto to? Kinny Zimmer to pseudonim Wiktora Jakowskiego, rapera, realizatora dźwięku i producenta. Najbardziej znane utwory Kinny'ego Zimmera to "Rozmazana kreska", "Benz-Dealer", "Jazda" i "Jadę Nocą Na Mazurach".

Kinny Zimmer debiutował w 2019 roku EP-ką "Aksonometria", na której znalazły się między innymi numery "Misfit", "Do M***" czy "Pliki, Sos, Sałata, Mamona". Kolejno ukazały się dwa następne minialbumy: "Oko Ptaka Z Góry Patrzące" oraz "Achhh". W 2020 Kinny dołączył do labelu GUGU i zapowiedział płytę SADBOY, CHŁOPAK Z SADU, którą zapowiadały single "Po Jabłkach", nagrane ze Szpakiem "Jadę Nocą Na Mazurach" i "IKEA". Ostatecznie Kinny porzucił ten projekt i zrezygnował ze współpracy z GUGU na rzecz SBM Label. Raper brał udział przy powstawaniu albumu Maty "Młody Matczak" oraz "Diamentowego Lasu" Białasa i White'a 2115. W 2021 na kanale SBM Starter ukazał się singiel "Jazda", z kolei 7 stycznia 2022 numer "Benz-dealer", który pierwotnie był niewydanym utworem Quebonafide. Sam Kinny Zimmer oficjalnie został ogłoszony członkiem SBM Label i dołączył do akcji "Hotel Maffija 2". Wydany 13 kwietnia utwór "Dziecko" zapowiada debiutancki album rapera zatytułowany "Letnisko", którego premiera została zaplanowana na 13 maja 2022.

Jak Kinny Zimmer ma na imię? Kinny Zimmer to pseudonim Wiktora Jakowskiego. Kinny Zimmer wiek - Kinny Zimmer najprawdopodobniej urodził się w 1999 roku. Kto śpiewa rozmazana kreska? "Rozmazana kreska" to utwór Kinny'ego Zimmera.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert

  Czwartek, 25 sierpnia 2022, 12:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 0 zł

  SBM FFestival powraca w 2022 roku! Szósta edycja imprezy odbędzie się w Warszawie w dniach 25-27 sierpnia, co oznacza aż trzy dni wypełnione koncertami artystów SBM Label oraz gości specjalnych, licznymi atrakcjami towarzyszącymi i SBM Space. Każdy zakupiony bilet uprawnia także do udziału w pierwszym dniu festiwalu 25.08.2022.**Upgrade premium zawiera:*** fast track z osobnym wejściem,* wydzielona strefa w pobliżu sceny,* osobna strefa gastronomiczna z barem,* vouchery do strefy gastronomicznej,* osobne toalety,* box z niezbędnikiem festiwalowym wysyłany do domu**Karnet premium zawiera:*** karnet na SBM FFestival 6* fast track z osobnym wejściem,* wydzielona strefa w pobliżu sceny,* osobna strefa gastronomiczna z barem,* vouchery do strefy gastronomicznej,* osobne toalety,* box z niezbędnikiem festiwalowym wysyłany do domu

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Czwartek, 25 sierpnia 2022, 12:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 139 zł

  SBM FFestival powraca w 2022 roku! Szósta edycja imprezy odbędzie się w Warszawie w dniach 25-27 sierpnia, co oznacza aż trzy dni wypełnione koncertami artystów SBM Label oraz gości specjalnych, licznymi atrakcjami towarzyszącymi i SBM Space. Każdy zakupiony bilet uprawnia także do udziału w pierwszym dniu festiwalu 25.08.2022.