Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kukon

DOPE FEST Rzeszów

Najbliższy koncert

17.06.2022-18.06.2022

od 99 zł

Kukon

Kukon, czyli Jakub Konopka, to polski raper pochodzący z Biłgoraja.

Choć sam siebie określa jako outsidera, to jego trzy ostatnie wydawnictwa, wydane w 2020 roku - „Afera”, „Kraków, Marzec 2020” oraz „Ogrody Mixtape 2”, umieszczają go w samej czołówce polskiej sceny rapowej. Nie zawsze tak było - przez dłuższy czas Kukon siedział głęboko w podziemiu, wrzucając muzykę na jutubowy kanał Ogrody. Od tego czasu, konsekwentnie podąża swoją ścieżką artystyczną, zahaczając o bardziej (jak na wspomnianej „Aferze”) lub mniej mainstreamowe okolice.

Kukon nie boi się zarówno klasycznego undergroundowego rapu, jak i zajawkowych eksperymentów. W takiej czy innej formule, jego teksty oraz flow przepełnione są dużą emocjonalnością, obfitą w smutek i depresyjny klimat, jak i refleksję nad własnymi rozterkami miłosnymi. Jego ostatnia płyta z marca 2021 roku to kolaboracja z wokalistką Julią Mikułą, którą udowodnił, że wciąż ma dla nas pełno zaskakujących pomysłów i nieoczywistych tropów muzycznych.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Rap
  Polskie

  Piątek, 17 czerwca 2022, 17:00

  Millenium Hall, Rzeszów, od 99 zł

  **MAKE HH IN RZE DOPE AGAIN.** Rzeszów powraca na mapę festiwali hip hopowych. Rozgośćcie się. Już 17/18 czerwca na skwerze Millenium Hall wystąpi 10 artystów sceny hip hopowej reprezentujących odmienne style. **LINE - UP:**DOPE PIĄTEK 17.06Dziarma // Hodak // OKI // Kukon // Jan-rapowanieDOPE SOBOTA 18.06Miły ATZ // Gruby Mielzky // Łajzol // Guzior // Sokół**Bilety na festiwal** dostępne są w wariantach wejścia na jeden dzień oraz karnetu dwudniowego. Dystrybutorem biletów online jest Going. oraz Empik Bilety natomiast stacjonarnie salony Empik w całej Polsce.**I pula biletów dostępna od niedzieli 24.04 od godziny 12:00 do wyczerpania zapasów.**EARLY BIRD BILET JEDNODNIOWY // PIĄTEK - 99 PLN BILET JEDNODNIOWY // SOBOTA - 99 PLN KARNET DWUDNIOWY - 179 PLNSTANDARD - 119/219 PLN LAST CALL - 139/239 PLN **Regulamin:**[REGULAMIN](http://dopefest.pl/regulamin/ )**Informacja dla niepełnoletnich:** osoby niepełnoletnie powyżej 16 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego, by wziąć udział w wydarzeniu – taką pisemną zgodę znajdziecie tutaj:[PISEMNA ZGODA](https://bit.ly/3rpsQgM) osoby małoletnie do 16 roku życia, mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna prawnego lub osoby wyznaczonej przez nich), po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Konieczne jest posiadanie ze sobą oświadczenia, które znajdziecie tutaj: [OŚWIADCZENIE](https://bit.ly/37jF2c0)**Partnerzy: (make some noise)** **Rzeszów - stolica innowacji** **Millenium Hall****Organizator:** [DOPE](https://sodope.pl/)

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Piątek, 5 sierpnia 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 89 zł

  KUKON x OKI | Bydgoszcz - Lato w Plenerze

 • Festiwal
  Alternatywa
  Polski rap
  Pop
  Polskie

  Piątek, 26 sierpnia 2022, 16:00

  Marina nad Zalewem Zemborzyckim, Lublin, OD 149 PLN

  Chonabibe Festiwal to dwudniowe wydarzenie prezentujące topowych artystów i wschodzące gwiazdy gatunku urban music. Obok głośnych nazwisk, pojawią się jak zawsze takie, które trzeba poznać. Mamy do tego nosa, to u nas jedne z pierwszych koncertów w karierze zagrali m.in. PRO8L3M, Mery Spolsky czy Otsochodzi.Społeczność Chonabibe Festiwalu nazywa go „Lepszym Światem”, bo atmosfera wydarzenia od lat kojarzy im się z latem, relaksem i uśmiechniętymi ludźmi.Ostatni weekend sierpnia zaplanuj w Lublinie. Koncerty, rozrywka i dobre jedzenie to doskonała opcja na beztroskie zakończenie wakacji z przyjaciółmi!