Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank

Kuter Port Festival

Najbliższy koncert

Sobota, 3 września 2022

15:00

od 149zł

Lady Pank

Lady Pank to polski zespół, który powstał w 1981 roku we Wrocławiu z inicjatywy gitarzysty Jana Borysewicza i tekściarza Andrzeja Mogielnickiego.

Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Skład zespołu zmieniał się wielokrotnie. Poza Borysewiczem, który jest głównym gitarzystą zespołu, obecny skład wygląda następująco: Janusz Panasewicz – wokal, Michał Sitarski – gitara, Krzysztof Kieliszkiewicz – gitara basowa i Kuba Jabłoński – perkusja.

Od pierwszego koncertu, który miał miejsce w warszawskim klubie Park w 1982 roku, zespół zdążył wydać dwadzieścia studyjnych albumów spośród których pięć ma status co najmniej złotej płyty. Dyskografię zespołu zamyka wydana przez Agorę płyta LP40, która świętuje 40-lecie istnienia zespołu. Album wzbogaci trasa koncertowa, gdzie zespół zawita do wielu polskich miast.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Rock
  Festiwale muzyczne
  Classics
  Pop
  R&B

  Sobota, 3 września 2022, 15:00

  Kuter Port Nieznanowice, Nieznanowice, od 149zł

  Muzyczne zakończenie lata na Plaży Kuter Port. Przestrzeń, niebo nad głowami, pod stopami biały piasek a na scenie umieszczonej w centralnym punkcie Plaży gwiazdy polskiej muzyki : LemON, Mrozu, Lady Pank. Na koniec Festivalu specjalny pokaz który zwieńczy ten wyjątkowy dzień. Łączymy muzykę, wypoczynek i możliwie najlepsze wrażenia.A to wszystko w magicznej scenerii, w otoczeniu zieleni i wody ośrodka Kuter Port.

 • Koncert

  Piątek, 16 września 2022, 19:00

  Amfiteatr Kadzielnia, Kielce, od 80 zł

  Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowaneMuzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

 • Koncert

  Niedziela, 18 września 2022, 19:00

  Amfiteatr w Płocku, Płock, od 80 zł

  Lady Pank LP40Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza. Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowaneMuzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy. Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!