Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

LUNA

Luna - „Nocne zmory” - koncert premierowy

Najbliższy koncert

Wtorek, 26 kwietnia 2022

20:00

od 40 zł

LUNA

Artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojorskim Time Square.

Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Doskonale czuje się na dużych scenach festiwalowych Pol’n’Rock czy Naturalnie Mazury, jak i tych kameralnych jak występ w pracowni Jagi Hupało podczas Nocy Muzeów w Warszawie (2019). W ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali Tik Tok Rising Star. Jesienią 2021 r. supportowała występy Eivør w Polsce, a na początku 2022 roku pojechała w klubową trasę koncertową.

Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach „Zgaś", „Mniej", „Wirtualne Przedmieście” czy „Zabierz mnie”. 26 listopada 2021 r. wydała minialbum „Caught in the night”, a promujący go utwór „Fade” znalazł się na 14 playlistach „New Music Friday” poza Polską. Jej debiutancki album „Nocne zmory” ukaże się 22 kwietnia 2022.

Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata

Nadchodzące wydarzenia

  • Koncert

    Wtorek, 26 kwietnia 2022, 20:00

    Niebo, Warszawa, od 40 zł

    Niespodzianka! Pojawiła się limitowana pula biletów na koncert premierowy LUNY z okazji wydania jej debiutanckiego albumu „Nocne zmory”. Bilety można zakupić na w aplikacji i na stronach Going.pl.Będzie to impreza zamknięta z udziałem przyjaciół artystki oraz osób, które wspierały ją w drodze do spełnienia marzenia o płycie, ale to wszystko w ogóle nie byłoby możliwe, gdyby nie słuchacze. Jeśli jesteś fanem LUNY lub chcesz ją poznać – zapraszamy! Luna to jedna z najbardziej charakterystycznych, konsekwentnych i wyróżniających się świadomą wizją siebie artystek młodej polskiej sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojorskim Time Square.Po sukcesie mini albumu „Caught in the night” i nominacji w kategorii Odkrycia Roku Empiku, przyszedł czas na jej długogrający album. „Nocne zmory” ukażą się 22 kwietnia 2022, a chwilę później (26.04.2022) muzyka z tego krążka zabrzmi premierowo na żywo w Klubie Niebo.„Nocne zmory” to próba uchwycenia swoich uczuć, skomplikowanych emocji, a przede wszystkim złożoności strachu. To głębokie przyjrzenie się sobie i temu, co ukryte, nieświadome, podskórne. Tytułowe nocne zmory to rodzaj pewnego fatum. Nie tylko lęki, ale także niespełnione marzenia, zbyt duże oczekiwania, niewłaściwe pragnienia, ambicje, miłosne zawody i nierealności. Tworzymy je sami, a potem nie możemy się ich pozbyć.