Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Maciej Musiałowski

GALA "WODECKI UROCZYSTY” - Wodecki Twist Festival 2022 Kraków

Najbliższy koncert

Sobota, 11 czerwca 2022

18:00

od 139 zł

Maciej Musiałowski

Maciej Musiałowski to pochodzący z Warszawy aktor i piosenkarz. Maciej Musiałowski filmy - aktor znany jest z filmów takich jak "Druga szansa", "Ultraviolet", "Polot" czy "Sala samobójców. Hejter".

Maciej Musiałowski jest absolwentem oraz Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. W 2015 Musiałowski zdobył Grand Prix na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na ekranie debiutował w serialu TVN "Druga szansa", za tę rolę został nominowany do Telekamery 2017 w kategorii Nadzieja telewizji. Ważną rolą Macieja Musiałowskiego było wcielenie się w postać Tomasza Giemzy w filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". Musiałowski otrzymał za nią nagrodę dla najlepszego aktora w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera i był nominowany do Orła za najlepszą główną rolę męską. Maciej Musiałowski był również uczestnikiem trzeciej edycji programu "Ameryka Express". Maciej Musiałowski dołączył do line-up'u Wodecki Twist Festival 2022 odbywającego się w Krakowie.

Kim są rodzice Macieja Musiałowskiego? Rodzice Macieja Musiałowskiego to Grażyna Musiałowska. Maciej Musiałowski ile ma lat? Maciej Musiałowski urodził się w 5 grudnia 1993. Maciej Musiałowski dziewczyna - media spekulują o związku Maciej Musiałowskiego z Vanessą Aleksander.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Classics
  Jazz
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 11 czerwca 2022, 18:00

  ICE Kraków Congress Centre, Kraków, od 139 zł

  GALA „UROCZYSTY WODECKI" - 5. Wodecki Twist Festival 2022 Kraków. Lubimy Wracać!W ramach 5. Wodecki Twist Festiwal 2022 Kraków zapraszamy Was 11 czerwca 2022 roku na wzruszającą galę jubileuszową, zwaną również galą przyjaciół - UROCZYSTY WODECKI.Udział w tym wydarzeniu wezmą między innymi Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Ralph Kaminski, Krzysztof Zalewski, Andrzej Lampert, Joanna Kulig, Maciej Musiałowski, Natalia Szroeder i Maciej Maleńczuk oraz Sound'n'Grace i orkiestra pod batutą Tomka Szymusia, który jest autorem aranżacji.Data: 11 czerwca 2022 r. Miejsce: ICE Kraków Congress Centre, Kraków Doors: 18:00 Start: 20:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin