Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Marcin Maciejczak

  • Pop

Lato na Pradze: Marcin Maciejczak

Najbliższy koncert

Niedziela, 24 lipca 2022

19:00

od 49 zł

Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to nowa młodzieżowa gwiazd pop w Polsce.

Urodzony w 2006 roku wokalista od najmłodszych lat był blisko muzyki. Mając niecałe 10 lat, założył kanał na serwisie Youtube, gdzie publikował swoje covery znanych utworów. Jego kariera rozpoczęła się na dobre podczas udziału w The Voice Kids, gdzie zatriumfował w trzeciej edycji programu.

Niedługo potem zgłosiła się do niego wytwórnia Universal Music Polska, a świat usłyszał jego pierwszy hit - „Jak gdyby nic”. Kolejne utwory, „Deszcz i bez” oraz „Kaj” również zostały gorące przyjęte przez jego fanów i fanki. Młody artysta zdążył już również współpracować artystycznie z takimi wokalistkami, jak Luna czy Natalia Nykiel.

Marcin Maciejczak słynie z delikatnego, niemal kobiecego głosu, który idealnie sprawdza się w jego balladowych kompozycjach, w których można również usłyszeć elementy elektroniki, a także popu alternatywnego czy indie rocka.

  • Pop

Nadchodzące wydarzenia

  • Koncert

    Niedziela, 24 lipca 2022, 19:00

    Praga Centrum, Warszawa, od 49 zł

    Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.Objawienie 3. edycji The Voice Kids w Polsce! Marcin już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. „I’ll Never Love Again” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Narodziny gwiazdy”. Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach The Voice Kids na całym świecie. Pozostałe wykonania Marcina z programu również cieszą się ogromną popularnością w sieci!W swoim pierwszym singlu Marcin w poruszający sposób zaprasza nas do swojego świata. Wyjątkowość, niechęć do wpisywania się w narzucone ramy wiąże się zawsze z niezrozumieniem i samotnością. „Jak gdyby nic” to cichy krzyk nadziei na to, że istnieje ktoś, kto któregoś dnia niczym passe partout wypełni pustkę w zbyt szerokim kadrze.Debiutancki singiel Marcina w zawrotnym tempie stał się jednym z największych przebojów w Polsce plasując się na 1 miejscu listy przebojów Radia RMF – największej komercyjnej rozgłości w kraju oraz zdobywając pierwszy milion odsłuchań w Spotify i ponad 7 milionów wyświetleń teledysku na YouTube.W 2021 roku zaprezentował świetnie przyjęty debiutancki album „Tamte Dni”, na którym gościnnie można usłyszeć Natalię Nykiel i LUNĘ. Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się także między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware).Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali także: Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[Lato na Pradze 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonapradze)