Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Meute

Brak nadchodzących wydarzeń

Kup bilet

Meute

Meute to pochodząca z Hamburga orkiestra marszowa wykonująca muzykę techno i house. W skład zespołu wchodzą Sebastian Borkowski, Adrian Hanack, Philip Morton Andernach, Thomas Burhorn, Hans-Christian Stephan, Johnny Johnson, Philipp Westermann, André Wittmann, Markus "Onkel" Lingner, Timon Fenner, Marco Möller.

Meute zostało założone w 2015 roku przez Thomasa Burhorna. Przełomowym dla projektu momentem był początek 2016 roku i klip do ich wersji utwóru "Rej" berlińskiego duetu Âme, który stał się viralem. Debiutancki album Meute "Tumult" ukazał się w połowie 2017 roku. W 2018 grupa wystąpiła między innymi na festiwalach ESNS czy SXSW i była jedną z najczęściej bookowanych w Europie. W 2018 ich wykonanie remiksu Flume "You & Me" było kolejnym viralem w sieci. Utwór ma ponad 50 milionów wyświetleń na serwisie Youtube. W 2019 roku Meute wydało pierwszy album koncertowy "Meute Live In Paris". Kolejny płyta "Puls" ukazała się w 2020.

Najpopularniejsze utwory Meute to cover "You & Me" (Flume Remix), "Hey Hey" (Dennis Ferrer Rework), "Slip" i "REJ" (Âme Rework).