Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Miętha

Chonabibe Festiwal 2022

Najbliższy koncert

26-27.08.2022

OD 149 PLN

Miętha

Miętha to duet stworzony przez rapera Skipa i producenta AWGS. Najpopularniejszy utwór Miętha to nagrane z Natalią Szroeder "Zanim pójdziesz", a inne znane numery to "Star$", "Wino" czy "Szum".

Miętha zadebiutowali w 2019 roku albumem "Audioportret", który ukazał się nakładem Asfalt Records i zawierał takie utwory jak "Kapcie" czy "Wieczór". Kolejny album duetu to "36,6". Płytę promowały single takie jak tytułowe "36,6" nagrane z Otsochodzi, "Stolik dla dwojga" z Miłym ATZ czy "Jak to jest" z O.S.T.R.. W 2022 roku sanah wypuściła nagrany z Mięthą utwór "audi".

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Alternatywa
  Polski rap
  Pop
  Polskie

  Piątek, 26 sierpnia 2022, 16:00

  Marina nad Zalewem Zemborzyckim, Lublin, OD 149 PLN

  Chonabibe Festiwal to dwudniowe wydarzenie prezentujące topowych artystów i wschodzące gwiazdy gatunku urban music. Obok głośnych nazwisk, pojawią się jak zawsze takie, które trzeba poznać. Mamy do tego nosa, to u nas jedne z pierwszych koncertów w karierze zagrali m.in. PRO8L3M, Mery Spolsky czy Otsochodzi.Społeczność Chonabibe Festiwalu nazywa go „Lepszym Światem”, bo atmosfera wydarzenia od lat kojarzy im się z latem, relaksem i uśmiechniętymi ludźmi.Ostatni weekend sierpnia zaplanuj w Lublinie. Koncerty, rozrywka i dobre jedzenie to doskonała opcja na beztroskie zakończenie wakacji z przyjaciółmi!