Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Novika

Re: Rzeszów Festival

Najbliższy koncert

Sobota, 20 sierpnia 2022

16:00

od 54.50 zł

Novika

Novika, czyli Katarzyna Nowicka to młoda polska piosenkarka, twórczyni muzyki elektronicznej. Pracuje również jako dziennikarka, pisze teksty i muzykę. Współpracowała z zespołem Boogie Mafia, ich debiutancki album "Futro" ukazał się w 2002 roku. Występowała na koncertach z różnymi artystami, te występy zostały zaprezentowane na płycie "feat.Novika". pierwszy solowy album Noviki, "Tricks of live" wyszedł w 2006 roku. W 2010 ukazała się kolejna płyta "Lovefinder", a w 2013 "Heart Times".

Novika jest dziennikarką radiową. Przez kilka lat prowadziła audycje "Radio Leniwa Niedziela, Lewitacja i DJ Pasmo". W 2014 roku w radiowej Czwórce zadebiutowała z audycją "Leniwie - serwuje Novika". Novika Smolik - Novika zasłynęła współpracą ze Smolika, z którym wspólnie nagrała między innymi utwór "T.time".

W 2011 i 2012 roku Novika otrzymała Fryderyki za płyty "Lovefinder" oraz "Mifinder" w kategorii muzyka klubowa i elektroniczna. W roku 2019 ukazał się singiel "Od dziecka" oraz piąta solowa płyta artystki "Bez cukru". Płyta była nominowana w 2020 roku do Fryderyka. Novika, razem z zespołem, koncertuje w wielu miastach Polski, w kwietniu można ją było zobaczyć m.in. w Rzeszowie, Sopocie i Gdańsku.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Pop
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 20 sierpnia 2022, 16:00

  Bulwary nad Wislokiem, Rzeszów, od 54.50 zł

  2 dni RE:laksu, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd oraz unikalne połączenie muzyki i światła - to przepis na pierwszą edycję nowego, letniego festiwalu RE: RZESZÓW FESTIVAL. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na Bulwarach nad Wisłokiem i ma ambicję stać się nową ikoną Rzeszowa.RE: RZESZÓW FESTIWAL już od pierwszej edycji będzie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy oraz rocka. Będą to wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show, a przeboje pochodzą z czołówek list serwisów streamingowych. Na scenie TANECZNEJ pojawią się z kolei czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez pierwszą damę muzyki klubowej w Polsce, czyli Novikę. W sumie to kilkanaście koncertów w ciągu dwóch dni. RE: RZESZÓW FESTIWAL 20-21 sierpnia 2022 r. (sobota i niedziela) - 2 DNI RE:LAKSU Bulwary nad Wisłokiem Bilet jednodniowy od 79 zł Karnety od 129 zł **Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.** **Dzieci od lat 6 do lat 12 - 50% ceny** Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl Partner główny: Miasto Rzeszów Partner: Estrada Rzeszowska Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS Sponsor: Perła Browary Lubelskie