Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

OIO

FEST Festival 2022

Najbliższy koncert

10-13.08.2022

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

OIO

OIO to rapowe supertrio powstałe na początku 2021 roku.

Od pierwszych oficjalnych statementów raperów o stworzeniu wspólnego projektu było jasne, że OIO zmieni reguły gry i stworzy nową skalę hajpu. Bo jak mogłoby być inaczej? Jedne z najgorętszych młodych nazwisk w polskim rapie, Otsochodzi, OKI oraz Young Igi połączyli swoją energię, różnorodne flow i klimaty muzyczne w jedno uniwersum, które pochłania wszystko inne jak czarna dziura.

Albo planeta OKI, o której młody raper nawija w pierwszym hitowym singlu grupy, „Moonwalk”. Po tym pierwszym strzale, który zrobił apetyt na więcej, artyści spełnili najbardziej wygórowane oczekiwania pełnogrającym debiutem zatytułowanym po prostu „OIO”, który ukazał się w maju 2021 roku. Znalazły się na nim takie bangery, jak „Przypadkiem”, „Amerykańskie Teledyski”, czy „MVP”, które wystawiają chłopakom najwyższą ocenę ze znajomości z rapowej historii, jak i aktualnych trendów. Sukces płyty potwierdza m.in. 5. miejsce na Spotify w globalnej kategorii „Top Debut Albums”.

OIO to trzy różne kolory i cała paleta hip-hopowych brzmień, która jeszcze może namalować krajobraz polskiego rapu od nowa, w niespotykanych dotąd barwach.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Techno
  House
  Rock
  Festiwale muzyczne
  Alternatywa
  Jazz
  Pop
  W plenerze
  Disco
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Środa, 10 sierpnia 2022, 13:00

  Park Śląski, Chorzów, od 50 zł

  FEST Festival 2022 ponownie zawita do Parku Śląskiego!SAVE THE DATE: 10-13 sierpnia 2022.Dotychczas ogłoszeni artyści to: Alfa Mist, Jungle, Woodkid, FKJ, Stromae, Young Leosia, MK, Yung Lean, OIO, Caribou, Gus Dapperton, Vitalic, Son Lux, Chloe Moriondo, Scooter, JXDN i slowthai.