Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Oliwka Brazil

Czeluść Sneaker Studio Festiwal 2022

Najbliższy koncert

22-23.07.2022

od 100 zł

Oliwka Brazil

Oliwka Brazil to pseudonim Oliwi Bartosiewicz, urodzonej w 29 listopada 2001 w Markach raperki i piosenkarki polskiego pochodzenia. Najpopularniejsze utwory Oliwki Brazil to nagrane ze Smolastym "Oh Daddy", "Big Mommy", "Kokieterka", "Stonerki" z Young Leosią czy "Karaluchy" z Białasem. Oliwka zasłynęła dzięki kontrowersyjnym wersom takimi jak "Podduszanie, klapsy i moja galanteria / Pluję na maczugę, potem dusze i połykam" czy "Twoja suka patrzy w lustro widzi kasztany".

Pierwszy opublikowany przez Oliwkę Brazil utwór to wyprodukowany przez Syru Lollipop z 2020 roku. Popularność przyniosła jej współpraca ze Smolastym i nagrane z nim numery "Oh Daddy" i "Playboy" pochodzący z płyty "Ghetto Playboy". Równie ważnym momentem dla Oliwki była gościnna zwrotka w utworze Young Leosi "Stonerki", który znalazł się na debiutanckim materiale "HULANKI EP". Pierwszym oficjalnym singlem Brazil było "Big Mommy" wyprodukowane przez Pedro i Francisa. Kontrowersyjne dla niektórych słowa utworów raperki wywołał liczne dyskusje w mediach społecznościowych.

Kolejne single Oliwki Brazil to "Kokieterka" oraz nagrany z Białasem numer "Karaluchy". Utwory zapowiadają debiutanckie wydawnictwo Oliwki Brazil wstępnie zatytułowane "OB1", nad produkcją którego czuwają Wiktor z WWA i Smolasty. W listopadzie 2021 roku Brazil zagrała koncert podczas gali FAME MMA 12, gdzie między innymi wykonała wspólnie ze Smolasty przebój "Oh Daddy" i wyprowadził na scenę mężczyznę na smyczy, co ponownie wzbudziło kontrowersje w Internecie. 28 stycznia 2022 roku ukazał się kolejny wspólny singiel nagrany ze Smolastym "Toxic Baby". Artystka zapowiedziała "BIG MOMMY TOUR" oraz występ na festiwalu MADE IN WWA 2022.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem
  UK Bass

  Piątek, 22 lipca 2022, 18:00

  HYPE PARK, Kraków, od 100 zł

  Zapraszamy na tegoroczną edycję Czeluść Festiwal, która odbędzie się w Hype Park’u 22 i 23 lipca.Wystąpią:ŻABSONYOUNG IGIZDECHŁY OSASMOLASTYSKELERGEDZPEJADZIARMAAVI x LOUIS VILLAINOLIWKA BRAZILPUSHER i OSKA030FROSTI x BERSON x SP ZOOMLODY KORDEN + CYGAN9BARNACLE BOIBROTHELNATURA2000KOSA (LIVE)JUTRØCZELUSCALL YOUR FRIENDSHYPERFORMSPINEÆSTRALSUBLABKA-MEALHARDBASS ADIDASKAMSKAPHOLOKAREFULDVDASTRØWILKSOKOSSECRETIVE SUICIDEENJOIIDOBIMEGORDYNATOR DBKYOUNG MAJLISEMPREYKUBOKSZKODACHARLIETOMEK WIRSKIOLIVIAMISLAW**Impreza 18+**CZELUŚĆ Festiwal to coroczne, miejskie wydarzenie muzyczne odbywające się w okresie letnim w Krakowie. CSSF2022 łączy w sobie muzykę bassową z nową falą hip hopu. Piąta edycja festiwalu odbędzie się w przestrzeni Hype Park w Krakowie w dniach 22 i 23 lipca 2022 roku. Na tegoroczny line up składać się będą występy znanych raperów z Polski oraz ciężkie i mroczne sety znanych producentów muzyki, którą od pięciu lat swoimi składankami promuje kolektyw CZELUŚĆ.HYPE PARK to letnio - wiosenna przestrzeń miejska, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, wszelakich targów i innych lokalnych przedsięwzięć. Przez niespełna rok funkcjonowania obiektu, zorganizowano tu koncerty największych muzycznych gwiazd polskiego mainstreamu.