Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Otsochodzi

ON AIR Festival 2022

Najbliższy koncert

09-10.09.2022

od 249 zł

Otsochodzi

Otsochodzi to polski raper młodego pokolenia.

Pod tym pseudonimem ukrywa się Miłosz Stępień - raper oraz autor tekstów pochodzący z Warszawy. Jak kilku innych gwiazdorów (m.in. Tymek), kariera Otsochodzi nabrała tempa dzięki udziałowi w Młodych Wilkach popkillera.

Młodym artystą szybko zainteresowała się wytwórnia Asfalt Records, pod której szyldem wydał w 2016 roku debiutancki album - „Slam”. Rok później zachwycił publiczność, krytyków oraz całą scenę rapową płytą „Nowy kolor”, na której featów udzielili m.in. Taco Hemingway, O.S.T.R. czy Włodi. Hity takie, jak tytułowy „Nowy kolor” oraz „Nie, nie” sprawiły, że album pokrył się platyną, a Otsochodzi z miejsca stał się jednym z najgłośniejszych raperów polskiej sceny.

Po kolejnych albumach solowych („Miłość” oraz „2011”) Otsochodzi postanowił zmienić kurs swojej kariery i zaskoczył rapowy światek powołaniem do życia projektu OIO. Współtworzone wraz z Young Igim oraz OKIm trio to połączenie luźnego, melodyjnego flow z różnorodnymi bitami, zarówno nawiązującymi do klasyki, jak i najnowszych trendów w rapie. Supergrupa wydała album zatytułowany po prostu „OIO" w maju 2021 roku i z miejsca rozbiła rapowy bank, stając się najgorętszym zjawiskiem roku.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Indie
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  W plenerze

  Piątek, 9 września 2022, 15:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 249 zł

  Między 9 a 10 września 2022 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się festiwal ON AIR - połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Pierwszymi gwiazdami festiwalu są: Jorja Smith, Tame Impala, Celeste, The Comet is Coming, Tash Sultana, Alexandra Savior, Baasch i Ralph Kaminski.Na ON AIR Festival 2022 zagrają również Jamie xx, Kaśka Sochacka, Polo & Pan, Otsochodzi i Noah Cyrus.Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych - od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Najważniejsza jest miłość do muzyki i dobrej zabawy!Zobacz więcej na: onairfestival.pl