Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Paulina Przybysz

Chonabibe Festiwal 2022

Najbliższy koncert

26-27.08.2022

OD 149 PLN

Paulina Przybysz

Paulina Przybysz, znana jako Lil’Sista i Pinnawela, to pochodząca z Warszawy piosenkarka wykonująca muzykę R&B i soul. Paulina Przybysz "Nie Bój Się Chcieć" to jeden z największych przebojów artystki. Inne znane utwory Przybysz to "Lulaj", nagrane z Dawidem Podsiadłą "Dobrze", "Pirx" czy "Drewno".

Natalia i Paulina Przybysz - piosenkarka rozpoczęła karierę muzyczną razem ze swoją siostrą Natalią w 2001 roku w grupie Sistars. Zespół funkcjonował z przerwami do 2013 roku, nagrał dwa albumy studyjne "Siła sióstr" oraz "A.E.I.O.U." i wylansował takie przeboje jak "Sutra", "Spadaj" czy "Synu". Od 2006 roku Paulina Przybysz rozpoczęła solową działalność, a w 2008 jako Pinnawela wydała debiutancki album "Soulahili" z utworami takimi jak "My Man", "Fly Away" i "Several Times". Kolejnym albumem wydanym pod tym pseudonimem był Renesoul z 2011 roku. Jako Paulina Przybysz piosenkarką wydała dwie płyty nakładem wytwórni Kayax - "Chodź tu" w 2017 i "Odwilż" w 2020. Paulina Przybysz jest również wokalistką zespołu Rita Pax. W 2021 roku ukazała się płyta Kuba Więcek Trio & Paulina Przybysz "Kwiateczki" nakładem kultowej serii Polish Jazz.

Paulina Przybysz dzieci - Paulina Przybysz ma dwie córki, Matyldę i Ritę. Paulina Przybysz mąż - piosenkarka jest w związku małżeńskim. Paulina Przybysz wiek - artystka urodziła się 12 września 1985 roku.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Alternatywa
  Polski rap
  Pop
  Polskie

  Piątek, 26 sierpnia 2022, 16:00

  Marina nad Zalewem Zemborzyckim, Lublin, OD 149 PLN

  Chonabibe Festiwal to dwudniowe wydarzenie prezentujące topowych artystów i wschodzące gwiazdy gatunku urban music. Obok głośnych nazwisk, pojawią się jak zawsze takie, które trzeba poznać. Mamy do tego nosa, to u nas jedne z pierwszych koncertów w karierze zagrali m.in. PRO8L3M, Mery Spolsky czy Otsochodzi.Społeczność Chonabibe Festiwalu nazywa go „Lepszym Światem”, bo atmosfera wydarzenia od lat kojarzy im się z latem, relaksem i uśmiechniętymi ludźmi.Ostatni weekend sierpnia zaplanuj w Lublinie. Koncerty, rozrywka i dobre jedzenie to doskonała opcja na beztroskie zakończenie wakacji z przyjaciółmi!