Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Radzimir Dębski

JIMEK & GOŚCIE: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU

Najbliższy koncert

Niedziela, 12 czerwca 2022

15:30

od 139 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Radzimir Dębski

Radzimir Dębski ps. Jimek jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie i Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles.

Tworzył muzykę do serialu Ranczo i filmów takich jak Apartament i Orkiestra Niewidzialnych Instrumentów. Największy przełom w karierze zaliczył za sprawą wzięcia udziału w konkursie na remix utworu “End of Time” autorstwa Beyoncé. Misja zakończyła się powodzeniem i ostatecznie dzieło w jego aranżacji pojawiło się na albumie “4: The Remix”.

Syn Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego zaskarbił sobie sympatię fanów hip-hopu dzięki współpracy z Miuoshem i wyjątkowym medley największych rapowych szlagierów, który przedstawił publiczności w 2015 roku. Koncert został wydany jako album “2015” i uzyskał status złotej płyty. W 2021 Radzimir wyruszy w trasę “Hommage Krzysztof Penderecki”, która jest ukłonem w stronę twórczości wybitnego polskiego kompozytora.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  W plenerze

  Niedziela, 12 czerwca 2022, 15:30

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 139 zł

  Już 12 czerwca 2022 roku o godzinie 20:00 odbędzie się wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Reprezentanci starej szkoły i młodego pokolenia wystąpią razem z JIMKIEM na płycie bemowskiego lotniska, by wspólnie napisać nowy rozdział w historii polskiego hip-hopu! Po ponad dwuletniej przerwie na scenie, Radzimir Dębski (JIMEK) powraca w pełnym składzie orkiestrowym, prezentując symfoniczne aranżacje najważniejszych utworów, które przez minione dekady kształtowały polską scenę hip-hopową. Na scenie Jimkowi będą towarzyszyć zarówno największe legendy polskiego hip hop, jak i najważniejsi twórcy młodego pokolenia. Wśród gości JIMKA między innymi Molesta, O.S.T.R. czy Grammatik. Szykuje się wielkie wydarzenie:Jimek z 70 osobową orkiestrą symfoniczną20 twórców polskiej sceny hip-hopowejniespotykane dotąd aranżacje najważniejszych utworówlotnisko Bemowo Nie może Was tam zabraknąć! Partnerzy: Going., e-Muzyka, Revolume, Cut The Mustard, Ekstrakt, Empik Premium, Radio ZET, NOIZKoncert organizowany przez Going w ramach projektu Miasto Muzyka.