Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rat Kru

Re: Rzeszów Festival

Najbliższy koncert

Sobota, 20 sierpnia 2022

16:00

od 54.50 zł

Rat Kru

Rat Kru to elektroniczny duet z Poznania, który tworzą Witold Skrzypczak (Rat One) i Paweł Horbowy (Papa Musta). Najbardziej znane utwory Rat Kru to "Cześć", nagrane z Mery Spolsky "Grzyby", "Piekielny pies", "Hordo" czy "Zły".

Rat Kru jest aktywne na scenie od 2016 roku. Rozpoznawalność przyniósł im utwór "Hordo", który został wydany w 2018 roku. Duet zadebiutował w 2020 roku płytą "Rok Szczura", która ukazała się nakładem wytwórni Kayax i zawierała takie utwory jak "Świnia", "Cześć" czy "Piekielny pies". Kolejny album Rat Kru "Winogrady" z 2022 roku powstał na cześć dzielnicy Poznania, w której wychowali się Skrzypczak i Horbowy. Materiał promowały single takie jak nagrane z Mery Spolsky "Grzyby" , "DMT" z RAU, "Go Rat Kru" czy "Aleja Gwiazd" z gościnnym udziałem Iwony Skv znanej z zespołów Shyness i Rebeka.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Pop
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 20 sierpnia 2022, 16:00

  Bulwary nad Wislokiem, Rzeszów, od 54.50 zł

  2 dni RE:laksu, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd oraz unikalne połączenie muzyki i światła - to przepis na pierwszą edycję nowego, letniego festiwalu RE: RZESZÓW FESTIVAL. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na Bulwarach nad Wisłokiem i ma ambicję stać się nową ikoną Rzeszowa.RE: RZESZÓW FESTIWAL już od pierwszej edycji będzie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy oraz rocka. Będą to wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show, a przeboje pochodzą z czołówek list serwisów streamingowych. Na scenie TANECZNEJ pojawią się z kolei czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez pierwszą damę muzyki klubowej w Polsce, czyli Novikę. W sumie to kilkanaście koncertów w ciągu dwóch dni. RE: RZESZÓW FESTIWAL 20-21 sierpnia 2022 r. (sobota i niedziela) - 2 DNI RE:LAKSU Bulwary nad Wisłokiem Bilet jednodniowy od 79 zł Karnety od 129 zł **Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.** **Dzieci od lat 6 do lat 12 - 50% ceny** Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl Partner główny: Miasto Rzeszów Partner: Estrada Rzeszowska Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS Sponsor: Perła Browary Lubelskie