Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Red Lips

LO♡E Ustka Festival 2022

Najbliższy koncert

19-20.08.2022 r.

od 39 zł

Red Lips

Red Lips to pochodzący z Warszawy zespół rockowy, który aktualnie tworzą Joanna "Ruda" Lazer, Łukasz Lazer, Paweł Wolski-Rzewuski i Marek Sieroszewski. Najpopularniejsze utwory Red Lips to "To co nam było", "Czarne i białe", "P.S." czy "Zanim Odejdziesz".

Red Lips powstało w 2010 roku. Rok później zespół wziął udział w pierwszej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" i dotarł do półfinału. Przełomem dla grupy okazał się wydany w 2013 roku przebój "To co nam było”, który szturmem podbił stacje radiowe. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album o tym samym tytule. Promowały go również single takie jak "Czarne i białe", "Zanim odejdziesz", "Hej Joe!" oraz "Szanta". Album zdobył certyfikat złotej płyty. W 2014 roku Red Lips zostało nagrodzone SuperJedynką w kategorii "Super Przebój".

Członkini Red Lips Joanna "Ruda" Lazer była uczestniczką 9. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz 10. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Kolejne płyty Red Lips to "Zmiana planu" (2016), "Red Lips na święta" (2018) i "Ja wam zatańczę" (2019).

Ile lat ma wokalistka Red Lips? Joanna "Ruda" Lazer urodziła się 13 stycznia 1988 roku w Rypinie.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Piątek, 19 sierpnia 2022, 15:00

  Ustka | Plaża Wschodnia, Ustka, od 39 zł

  Lineup:**19 sierpnia:**➡ sanahFala electro:➡ Skytech➡ C-BooL**20 sierpnia:**➡ Red Lips➡ bryska➡ Dawid KwiatkowskiFala electro:➡ TRIBBS➡ Brave**LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką. Letni LOVE vibe gwarantuje lineup pierwszej edycji LUF ze sceną główną na plaży oraz na nocnej scenie klubowej.**Headlinerką pierwszego dnia festiwalu, prosto po spektakularnej muzycznej uczcie, jest sanah! Fala electro 19 sierpnia w Ustce to także najlepsze sety na żywo spod konsolety Skytecha oraz C-BooLa. Będzie się działo! Drugi dzień, pod hasłem LOVE Music Day, to stylistyczny mix popu oraz new wave electro. Nad Bałtykiem wystąpią Dawid Kwiatkowski, Red Lips, oraz bryska - największe objawienie muzyczne ostatniego roku. Fala electro drugiego dnia festiwalu to BRAVE oraz TRIBBS.Letni LOVE vibe na LO♡E Ustka Festival to nie tylko muzyka. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników nowego festiwalu m.in. new talent show, pokaz mody plażowej, miasteczko beauty. A to wszystko w miłosnej oprawie, bo to w końcu… LO♡E Ustka Festival! Więcej szczegółów już wkrótce.Do zobaczenia 19 i 20 sierpnia na Plaży Wschodniej w Ustce. Całujemy w Ustka! ????