Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ReTo

Lato na Kamiennej: RETO

Najbliższy koncert

Niedziela, 28 sierpnia 2022

19:00

od 69 zł

ReTo

ReTo to pochodzący z Piastowa raper i członek składu chillwagon. ReTo Bossman to jeden z większych przebojów artysty, a inne znane utwory to "UA", "Papierosy_rmx", "Billy Kid" czy nagrane z Quebonafide "Sorry Dolores".

ReTo zadebiutował w 2011 roku mixtapem "To Ten Inny". Przełomowym momentem był wydany w 2016 roku singiel "Bossman", który wydało NewBadLabel. Debiutancki album ReTo "K R U K" ukazał się w 2017 roku i zapowiadały go single "_edit" czy "Tonight". Kolejne płyty ReTo to "BOA", nagrane z Borixonem "420024" i "W samo południe". W 2022 roku ReTo połączył siły z ZetHa, zktórym nagrał 9 utworów na album "BON APPETIT", miedzy innymi Loca czy tytułowe "Bon appetit".

Gdzie mieszka ReTo? ReTo na codzień mieszka w Warszawie. Jak ma na imię ReTo? ReTo ma na imię Igor Bugajczyk. Ile ma lat ReTo? ReTo urodził się 23 kwietnia 1995 roku.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Niedziela, 28 sierpnia 2022, 19:00

  HYPE PARK, Kraków, od 69 zł

  Brakuje Wam festiwalowego klimatu, a lato spędzacie w mieście? Nasz miejski festiwal Lato na Kamiennej przychodzi z pomocą! W tym roku ulica Kamienna stanie się koncertowym sercem Krakowa, miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych. Festiwalowe miasto w mieście!Najciekawsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności w industrialnych halach Kamiennej12, a otaczający je HYPE PARK stanie się najprawdziwszym miasteczkiem festiwalowym. Uliczne żarcie, muzyka na żywo, drinki w strefach Waszych ulubionych alkoholi - moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność, najlepiej przeżyć to samemu!Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[LATO NA KAMIENNEJ 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonakamiennej)