Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rysy

Lato na Kamiennej: Rysy

Najbliższy koncert

Piątek, 5 sierpnia 2022

19:00

od 59 zł

Rysy

Rysy to duet muzyków tworzących melodyjną elektronikę. Ich kariera zaczęła się od wydanego w 2015 roku singla “Ego”. Chwilę później dzięki współpracy z wytwórnią U Know Me Records ukazał się debiutancki album duetu pt. “Traveler”. Wspierani przez rzeszę wokalistów i wokalistek w tym Justynę Święs, Baascha i Piotra Ziołę oferowali słuchaczom przystępną elektronikę z przyjemnymi wokalami. Rysy miały okazję zagrać na największych polskich festiwalach muzycznych w tym na Audioriver, Open’er, Off czy Tauron Nowa Muzyka.

Zgarnęli również sporo nagród: zwyciężyli w kategorii odkrycia roku plebiscytu Munoludy, zostali wyróżnieni jako najlepszy zespół przez Nocne Marki, a także otrzymali nominacje do Fryderyków. W 2017 zespół zawiesił jednak działalność. Na szczęście powrót na scenę nastąpił 31 grudnia 2020 roku. Duet zapowiedział album “4GET”, który wyjdzie w wytwórni Dyspensa Records.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Elektronika
  Polskie
  W plenerze

  Piątek, 5 sierpnia 2022, 19:00

  HYPE PARK, Kraków, od 59 zł

  Brakuje Wam festiwalowego klimatu, a lato spędzacie w mieście? Nasz miejski festiwal Lato na Kamiennej przychodzi z pomocą! W tym roku ulica Kamienna stanie się koncertowym sercem Krakowa, miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych. Festiwalowe miasto w mieście!Najciekawsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności w industrialnych halach Kamiennej12, a otaczający je HYPE PARK stanie się najprawdziwszym miasteczkiem festiwalowym. Uliczne żarcie, muzyka na żywo, drinki w strefach Waszych ulubionych alkoholi - moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność, najlepiej przeżyć to samemu!Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Koncert

  Sobota, 6 sierpnia 2022, 19:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 59 zł

  Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i Twoich znajomych.Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.RYSY to elektroniczny duet, w którego skład wchodzą Wojtek Urbański (Urbanski) i Łukasz Stachurko (Sonar Soul), czyli dwóch renomowanych producentów z Warszawy. Ich pierwszy album „Traveler” odbił się szerokim echem na polskiej scenie techno, a ich występy na największych polskich festiwalach zostaną zapamiętane na długo.Po trzyletniej przerwie, duet powrócił z nowym materiałem, na którym artyści poszli o krok dalej w kwestii przestrzenności, głębokości i emocjonalnego nacechowania zawartego w ich muzyce. Album „4GET” jest pełen utworów skrojonych pod parkiet taneczny, z charakterystycznym dla duetu melancholijnym akcentem. Krążek został wydany nakładem niedawno założonej wytwórni Dyspensa Records.Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulamin[Lato na Pradze 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonapradze)