Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

SOHN

SOHN | Warszawa

Najbliższy koncert

Czwartek, 1 września 2022

19:00

od 79 zł

SOHN

SOHN to pseudonim Christophera Michaela Taylora, pochodzącego z Londynu muzyka, który tworzy muzykę alternatywną. Sohn The Wheel to jeden z bardziej znanych utworów artysty, a inne znane piosenki to "Artifice", "Bloodflows", "Lessons" czy "Conrad".

SOHN przed solową karierą związany był z zespołem Trouble Over Tokyo, z którym wydał 4 albumy. W 2010 Taylor opublikował dwa pierwsze utwory solowe utwory "Warnings" i "Oscillate". Dwa lata później ukazała się jego pierwsza EP-ka "The Wheel". Po wydaniu materiału SOHN podpisał kontrakt z legendarną brytyjską wytwórnią 4AD, która wydała trzy albumy artysty - "Tremors" z 2014, "Rennen" z 2017, a w 2020 koncertowy materiał zatytułowany "Live with the Metropole Orkest". Wydany w 2015 roku utwór "Carry Me Home" trafił do ścieżki dźwiękowej filmu "Zbuntowana". W maju 2022 SOHN powrócił z nowym singlem "Figureskating, Neusiedlersee", który zapowiada trzeci album artysty.

SOHN jest również odpowiedzialny za produkcję utworów dla artystów takich jak Kwabs, Banks, Hayden Thorpe czy Erik Hassle.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Elektronika
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Czwartek, 1 września 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 79 zł

  SOHN na jedynym koncercie w Polsce!Występujący pod pseudonimem Christopher Michael Taylor to brytyjski multiinstrumentalista, producent i autor tekstów. Porusza się na styku elektronicznego brzmienia, niezależnego R&B z elementami popu.Obecnie SOHN powraca po czteroletniej nieobecności z nowym singlem „Figureskating, Neusiedlersee” , który zapowiada trzeci album artysty. Zainspirowany piosenką Toma Waitsa „Alice” i nazwany na cześć jeziora w Austrii, „Figureskating…” to smutne spojrzenie na przeszłe związki oraz presje, by podtrzymać intensywność wczesnych romansów.SOHN wystąpi 1 września 2022 w warszawskiej Progresji w ramach europejskiej trasy koncertowej.Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin