Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Trill Pem

Hip Hop Festival Poznań 2022

Najbliższy koncert

Sobota, 20 sierpnia 2022

16:00

od 109 zł

Trill Pem

Trill Pem to pseudonim Przemysława Michalskiego, pochodzącego z Radzionkowa rapera związanego z agencją Fresh N Dope, w której pełni rolę executive producera. Najbardziej znane utwory Trill Pema to między innymi nagrana z Wac Toją "NICKI", "Ey Znowu To Mam", "Vanilla" czy "Los Angeles".

Trill Pem zasłynął dzięki zwrotce w przełomowym dla Tymka utworze "Rainman", który zdobył ponad 100 milionów odtworzeń na kanale YouTube. Z kolei dla samego Pema ważnym momentem było wydanie singla "NICKI", który trafił na jego debiutancką płytę "So! Fresh". Na albumie znalazł się również kolejny hit Trill Pema "Vanilla". Kolejna płyta raper "So Dope!" ukazała się w 2020 i zawierała takie utwory jak nagrane z Young Igim "Los Angeles" czy "Ona Zna" z Wac Toją. Dotychczas Trill Pem wydał jeszcze dwa albumy w 2021 roku - "All Inclusive" i "All Exclusive". Na swoim koncie Trill Pem ma również utwory nagrane z Kizo ("Fitness"), Young Multim ("Przekręt") czy Tedem ("Kasablanca").

Skąd jest Trill Pem? Rodzinne miasto rapera to Radzionków, znajdujące się w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Ile lat ma Trill Pem? Tril Pem urodził się 14 marca 1997 roku.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Sobota, 20 sierpnia 2022, 16:00

  Jezioro Malta (meta toru regatowego), Poznań, od 109 zł

  20 sierpnia 2022 zapraszamy Was ponownie nad poznańską Maltę na piątą edycję Hip Hop Festival Poznań!Zagrają: ➡ SOBEL➡ PALUCH➡ KUKON➡ SZPAKU➡ YOUNG IGI➡ KAZ BAŁAGANE➡ GEDZ➡ KĘKĘ➡ TRILL PEM➡ ESCEH warm-up: prowadzenie:Na miejscu czekać będą na Was foodtrucki, sklepy z merch'em oraz dwie strefy alkoholowe (w tym jedna z ciężkim alkoholem)WSTĘP BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!Osoby, które nie ukończyły 15 roku życia, mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoprawnego opiekuna. Zarówno opiekun jak i osoba poniżej 15 roku życia muszą posiadać bilet wstępu.Przypominamy, że kupując bilety od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich wejście z opiekunem możliwe jest na podstawie jednego płatnego biletu. Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@grajnia.com.plW razie jakichkolwiek pytań piszcie do nas!organizatorzy:- noSleep- FRESH N DOPE