Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Tymek

HIPPIEZA Mielno Festival 2022

Najbliższy koncert

04-06.08.2022

od 179 zł

Tymek

Czy jest coś, czego muzycznie nie potrafi Tymoteusz Bucki, znany jako Tymek?

Jest piosenkarzem, raperem, autorem tekstów, producentem oraz kompozytorem. Do tego ma świeżą kreację sceniczną i styl, a także całą masę charyzmy.

Gdy spojrzymy na jego atuty oraz wszechstronność, wcale nie dziwi nas, że utwory takie, jak „Język Ciała” z 2018 roku, mają na platformie Youtube prawie 150 mln wyświetleń. A jego ostatni hit, „Oczko w głowie”, równie szybko wskakuje na internetowe szczyty popularności.

Jaki jest muzyczny przepis na sukces Tymka? To przede wszystkim eklektyczna mieszanka R&B, hip-hopu, tanecznych akcentów elektronicznych oraz trapu. Artysta za każdym razem wymyka się szufladkom, zaskakując wszystkich zróżnicowanymi utworami, które ciężko jednoznacznie zaklasyfikować. No chyba, że patrzymy w kategoriach tego, że wszystkie są prawdziwymi bangerami.

Złoty chłopak alternatywnej sceny muzycznej? Nie mamy wątpliwości.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Pop
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Czwartek, 4 sierpnia 2022, 20:00

  Stadion Saturn Mielno, Mielno, od 179 zł

  Już w sierpniu odbędzie się kolejna edycja **HIPPIEZY** - najgorętszego festiwalu muzycznego nad morzem. **Kiedy?** ️ 4-6.08.2022 rok**Gdzie?** ️ Mielno, Stadion Miejski SaturnCzekają nas 3 dni świetnej zabawy z różnorodną muzyką, pozytywnymi ludźmi i wieloma atrakcjami. Mielno zamieni się w kolorowe miasto festiwalowe. Kto wystąpi? 4.08 (czwartek w godz. 20:00-24:00) -> **Każdy bilet upoważnia do wejścia na BEFORE PARTY!****BEFORE PARTY** set zagra **KUBA KARAŚ**. 5.08 (piątek w godz. 17:00-24:00) -> DZIEŃ I**SZYMI SZYMS, IGO, MERY SPOLSKY, SIDNEY POLAK, RALPH KAMIŃSKI, WANDA I BANDA, PRO8L3M.**6.08 (sobota w godz. 17:00-24:00) -> DZIEŃ II**BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, ZALIA, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH w specjalnym koncercie w klimacie BAŁKAŃSKIM z BUM BUM ORKESTAR.**Dodatkowo w piątek i sobotę bawimy się na afterparty w stylu SILENT DISCO z Zeppy Zepem, Flirtini, Młodym Klaksonem i innymi. **HIPPIEZA** to nie tylko wyjątkowa muzyka i wspaniali, kolorowi ludzie, ale też mnóstwo festiwalowych atrakcji. W całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi postaciami i wiele innych. Połączenie najlepszej muzyki, niecodziennych atrakcji oraz wszystkich tych rzeczy z wakacyjną, morską atmosferą Mielna sprawi, że ten festiwal pozostanie na zawsze w Waszej pamięci! **Ceny biletów:** I TURA: 4.05-3.08 * bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 179 zł * karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 289 zł ---II TURA: w dniu wydarzenia (4-6.08) * bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 189 zł * karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 299 zł---Dodatkowo w sprzedaży są bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN. To festiwalowe ALL INCLUSIVE. Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie, na bilet rodzica. Godziny startu i zakończenia mogą różnić się +/- 1h. Ostateczna rozpiska godzinowa pojawi się około miesiąca przed wydarzeniem.