Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

WaluśKraksaKryzys

Lato na Kamiennej: WaluśKraksaKryzys

Najbliższy koncert

Środa, 24 sierpnia 2022

19:00

od 49 zł

WaluśKraksaKryzys

WaluśKraksaKryzys to urodzony w 1996 roku i pochodzący z podkrakowskiej Skały rockowy piosenkarz oraz wokalista. Najbardziej znane utwory WaluśKraksaKryzys to "NAJGORSZE RZECZY", nagrane z Królem "TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ", "NaNoże" czy "TO, CO MIĘDZY NAMI".

WaluśKraksaKryzys debiutował w 2019 roku albumem "MiłyMłodyCzłowiek" wydaną przez Trzy szóstki. Na płycie znalazły się między innymi utwory "NaNoże", "Tlen", "DziwneDźwięki" i "Czeczerecze". W 2020 wystąpił gościnnie na finałowym koncercie Męskiego Grania. Rok później Waluś powrócił z kolejnym albumem "ATAK", które promował single nagrany z Błażejem Królem singiel "TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ" z gościnnym występem Błażeja Króla, "NAJGORSZE RZECZY" i “UŚMIECH CHELSEA”. WaluśKraksaKryzys ma na koncie koncerty na festiwalach taki jak Pol'and'Rock, Inne Brzmienia czy Soundrive.

Nadchodzące wydarzenia

 • Koncert
  Rock
  Alternatywa
  Polskie
  W plenerze

  Środa, 24 sierpnia 2022, 19:00

  HYPE PARK, Kraków, od 49 zł

  Brakuje Wam festiwalowego klimatu, a lato spędzacie w mieście? Nasz miejski festiwal Lato na Kamiennej przychodzi z pomocą! W tym roku ulica Kamienna stanie się koncertowym sercem Krakowa, miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych. Festiwalowe miasto w mieście!Najciekawsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności w industrialnych halach Kamiennej12, a otaczający je HYPE PARK stanie się najprawdziwszym miasteczkiem festiwalowym. Uliczne żarcie, muzyka na żywo, drinki w strefach Waszych ulubionych alkoholi - moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność, najlepiej przeżyć to samemu!Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin[LATO NA KAMIENNEJ 2022](https://goingapp.pl/polecamy/latonakamiennej)