Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

White 2115

Sun Festival 2022

Najbliższy koncert

29-31.07

od 219 zł

White 2115

White 2115, Sebastian Czekaj – piosenkarz, raper, autor tekstów oraz członek zespołu 2115 Gang. Nawiązywał współpracę z takimi wykonawcami jak m.in. Bedoes, Blacha, Żabson, Beteo, Białas, Szpaku czy Zeamsone.

Początki rapera były publikowane na jego kanale na YouTube pod pseudonimem White Nigga. Kolejnym etapem było pojawienie się na kanale Gang 2115, już pod aktualnym pseudonimem artysty. W 2017 roku raper wziął udział w akcji SB Starter, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu jego popularności i poskutkowało dołączeniem do SBM Label.

10 stycznia 2018 roku ukazał się pierwszy singiel z debiutanckiego albumu pod „Sen”. 14 lutego ukazał się drugi singiel „Noc”, w którym wykorzystano sample z utworu „Heart-Shaped Box” zespołu Nirvana. 16 maja wyszedł trzeci singiel o tytule „La Vida Loca”. 15 czerwca ukazał się 4 singiel, „California”. 9 sierpnia ukazał się kolejny singiel „Cry Baby”, a tydzień później kolejny o tytule „Jaki ojciec taki syn”.

23 sierpnia 2018 roku premierę miał singiel pod tytułem „Nowi kumple”, w którym gościnnie udzielili się Bedoes oraz Kuqe. 31 sierpnia 2018 miała premierę jego debiutancka płyta pt. Rockstar. Płyta zajęła 4. miejsce Polskiej listy sprzedaży – OLiS. 7 września miał premierę album w fizycznej formie. We wrześniu 2020 roku Rockstar uzyskał status platynowej płyty.

Raper wziął również udział w akcji organizowanej przez Popkillera, Młode Wilki 6, podczas której nagrał utwór „Blabla”. 22 stycznia 2019 roku ukazał się jego klip do utworu „Sos Mula” z gościnnym udziałem Białasa. 30 maja na Youtube ukazał się utwór Kubiego Producenta pt. „Marlboro” z jego nowej płyty producenckiej, na którym White użyczył swojego głosu.

W 2020 roku wraz z innymi członkami SBM Label nagrał album Hotel Maffija.

28 sierpnia 2020 ukazał się trzeci album rapera, Rockstar: Do zachodu słońca. 21 października 2020 wytwórnia SBM Label ogłosiła, że album Rockstar: Do zachodu słońca uzyskał status platynowej płyty.

Nadchodzące wydarzenia

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  W plenerze

  Piątek, 29 lipca 2022, 15:00

  Lotnisko Kołobrzeg-Bagicz, Kołobrzeg, od 219 zł

  Jedyne słońce które świeci w nocy. Największy hip-hopowy festiwal w Polsce w samym środku lata: 29-31.07.2022 Kołobrzeg/Podczele.Sun Festival 2022 – line-upPiątek, 29.07: The Game, Sokół, Pezet, Tede, Malik Montana, Kaz Bałagane, KęKę, Kukon, PRO8L3M, Diho, Zdechły Osa, Buszu, Olsza, Zetha, Qry, Reto, Kizo, BRX, Chillwagon + goście specjalni, Pawbeats, Jacuś, BiałasSobota, 30.07: Skepta, Kalush Orchestra, Mata, Taco Hemingway, O.S.T.R, Dziarma, Paluch, Guzior, Gruby Mielzky, Masny Ben / MGNG, Słoń, OKI, Margaret, Gibbs, Otsochodzi, CatchUp, Wac Toja, Dwa Sławy, Trill, Przyłu, Kabe, Jan-rapowanie, MiszelNiedziela, 31.07: Sobel, Bedoes x 2115, OIO, Żabson, Smolasty, Oliwka Brazil, Avi x Louis Villain, ERO, Sarius, Bonson, Włodi, Nypel, Janusz Walczuk, Kinny ZimmerJak przekazują organizatorzy: W nadchodzące dni uważnie słuchajcie naszych ogłoszeń, ponieważ sukcesywnie będziemy odkrywać kolejne karty! Do zobaczenia w Kołobrzegu! Dodatkowe informacje:Wstęp na imprezę jest od 12 roku życia.Osoby w przedziale wiekowym od 16 do 18 (nieukończonego w dniu festiwalu) roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w festiwalu.Osoby poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego.O Sun Festival w KołobrzeguSun Festival 2022 to nowy wymiar festiwalu na koncertowej mapie polski. Jak zapowiadają organizatorzy, to nie tylko impreza muzyczna, ale najciekawsze miejsce, pełne rozrywki w różnych wymiarach. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu, po byłym lotnisku w Bagiczu, nad samym morzem. Czy to nie brzmi jak idealny plan na wakacje? W dniach 29-31 lipca 2022 na trzech scenach pojawią się topowi artyści, strefy chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy, mogli bawić się i korzystać non stop, doznając wszystkiego co najlepsze, ciesząc się latem. Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka Suncity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się tez Strefa Mody, w której ucestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową.