WYBIERZ KONCERT I ODBIERZ BILET

09.11.2022

Sosnowiec

Centrum Kultury Muza

13.11.2022

Nowy Dwór Gdański

Żuławski Ośrodek Kultury

15.11.2022

Włocławek

Centrum Kultury Browar B

20.11.2022

Andrychów

Miejski Dom Kultury

FAQ

O której zaczyna się koncert? Jaki jest program?

19:00 otwarcie drzwi
19:00 warm-up
20:00 Bal w Maku / Ralph Kaminski
po koncercie spotkanie Ralpha z fanami
22:00 zakończenie balu

Czy bilety na koncert są imienne?

Tak, bilety na koncerty są przydzielone do konkretnego imienia i nazwiska, które podajesz podczas wymiany kodu na bilet. Na bilecie znajduje się tylko imię i nazwisko jego posiadacza – osobą towarzyszącą może być Twój dowolny gość. Pamiętaj jednak, że każda osoba niepełnoletnia (w tym Twoja osoba towarzysząca) musi mieć pisemną zgodę pełnoprawnego opiekuna – formularz takiej zgody możesz pobrać tutaj.

Jestem osobą niepełnoletnią - czy mogę przyjść na koncert?

Jeżeli nie masz ukończonych 13 lat, niestety nie możemy zaprosić Cię na bal. Jeżeli masz między 13 a 18 lat, musisz mieć ze sobą oświadczenie (do pobrania tutaj) podpisane przez Twojego pełnoprawnego opiekuna.

Wymieniłem(-łam) kod, ale nie dostałem(-łam) jeszcze biletu – co się stało?

Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, odezwij się poprzez formularz kontaktowy tutaj. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nami. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.

Wygrałem(-łam) podwójne zaproszenie, ale otrzymałem(-łam) jeden kod – jak to działa?

Każdy kod można wymienić na bilet imienny uprawniający do wejścia na koncert wraz z osobą towarzyszącą.

Czy mogę wymienić kod na bilet w dowolnym mieście?

Nie, Twój kod upoważnia do odbioru dwuosobowego biletu na koncert, który wybrałeś(-łaś) w aplikacji McDonald’s. Jeżeli z jakiegoś powodu zależy Ci na zmianie miejsca napisz do nas korzystając z formularza zgłoszeniowego tutaj, a zobaczymy co da się zrobić.

Jak działa kod biletowy?

Co muszę mieć przy sobie, żeby wejść na koncert?

Żeby wejść na koncert musisz mieć przy sobie ważny bilet (na koncert w mieście, na który wygrałeś/wygrałaś bilet) oraz dokument ze zdjęciem, z imieniem i nazwiskiem. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, musisz mieć przy sobie podpisane przez pełnoprawnego opiekuna oświadczenie, które możesz pobrać na naszej stronie poniżej.

Wymieniłem(-łam) już swój kod na bilet, ale nie mogę pojawić się na koncercie – czy mogę przekazać bilet innej osobie?

Niestety nie. Przy wymianie kodu na bilet musisz podać imię i nazwisko konkretnej osoby, która pojawi się na balu – to ostatni moment, w którym możesz zmienić dane uczestnika. Pamiętaj, że bilety na koncert są przypisane do konkretnej osoby, a nasza obsługa ma prawo poprosić Cię o dokument ze zdjęciem przy wejściu na koncert.

Czy muszę drukować bilet?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać bilet w formie elektronicznej, np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshoty biletów elektronicznych.

Czy na koncercie będzie można kupić jakieś napoje lub jedzenie? Czy mogę przynieść własne?

Prosimy, nie przynoś na koncert napojów w szklanych butelkach, termosach i innych ciężkich opakowaniach. Możesz przynieść wodę w plastikowych butelkach. Możesz mieć ze sobą drobne przekąski w oryginalnych opakowaniach - np. batoniki lub chipsy. Na koncercie nie będziemy prowadzić sprzedaży. Mamy jednak dla Was przygotowaną wodę, a być może pojawią się też jakieś przekąski :)

Jest już mniej niż 3 dni przed wydarzeniem, a nie wymieniłem(-łam) kodu na bilet i na stronie nie mogę już tego zrobić – co teraz?

Oj, niedobrze. Nic nie możemy obiecać, ale postaramy się jakoś pomóc - napisz do nas jak najszybciej, korzystając z formularza kontaktowego.

Czy są jakieś rzeczy, których nie mogę wnieść na koncert?

Na koncert nie można wnosić rzeczy, które potencjalnie mogą być niebezpieczne dla innych uczestników (ostre, ciężkie, twarde przedmioty, woda w szklanych butelkach itp.). Proszę, zapoznaj się z treścią regulaminu.

Regulamin