NOWY PODCAST JUŻ DOSTĘPNY!
BEFORE/AFTER/NOW/ŚLĄSK
SŁUCHAJ TYLKO W EMPIK MUSIC
before after now
NOWY PODCAST JUŻ DOSTĘPNY!
BEFORE/AFTER/NOW/SLĄSK
SŁUCHAJ TYLKO W EMPIK MUSIC

BEFORE/AFTER/NOW dostępne premierowo tylko w aplikacji Empik Music

Before-After-Now: Śląsk to najnowsza seria podcastów produkcji Empik Music powstała ze wsparciem miasta Katowice. Legendy, które stawiały fundamenty śląskiej sceny muzycznej, nowe twarze, które będą decydować o jej przyszłości, organizatorki i aktywiści bez których kulturalna i rozrywkowa panorama miasta i regionu wiałaby pustką. Before-After-Now to szereg rozmów z tymi ludźmi i próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: co sprawia, że Śląsk to tak wyjątkowy region pod względem muzycznym?

Podcast prowadzi Jolka Sauer, weteranka katowickiej sceny koncertowo-imprezowej. Animatorka kultury. Organizatorka. Patriotka lokalna. Pracuje w kulturze od 2008 roku: zarówno organizując festiwale muzyczne (Off Festiwal 2008, Tauron Nowa Muzyka 2010), jak i prowadząc miejsca koncertowo-gastronomiczne (Szuflada, Chorzów, 2009-2019, Królestwo, Katowice, od 2016). To wieloletnie doświadczenie powoduje, że wie jak zorganizować, jak i z kim współpracować by wydarzenia przez nią organizowane odznaczały się dużą jakością. Jola jako gospodyni programu opowie jak wyglądała historia życia klubowego i alternatywnej sceny na Śląsku. Kto jak nie ona mógłby opowiedzieć o tym z takim zaangażowaniem i emocjami.

ban
Jolka Sauer
CO-HOST
before after now katowice

Odsłona podcastów pod nazwą BEFORE/ AFTER/ NOW/ ŚLĄSK powstaje przy wsparciu miasta Katowice. Zaprezentuje przede wszystkim legendy, które ustanowiły fundamenty śląskiej sceny muzycznej, ale także nowe twarze, które będą decydować o jej przyszłości, czy działaczy bez których kulturalna i rozrywka panorama regionu wiałaby pustką. To z nimi spróbujemy odpowiedzieć na pytanie co decyduje o muzycznej wyjątkowości Śląska.

LISTA PODCASTÓW

ban podcast
ODCINEK #1

Usłysz mój głos - pionierskie czasy i przyszłość śląskiego rapu Joka z Kalibra 44, Rahim z Paktofoniki i nowy narybek QueQuality Miszel porównują swoje doświadczenia z wchodzeniem na scenę muzyczną i kreatywny klimat regionu, który w tym pomógł.

ban podcast
ODCINEK #2

Gośćmi Jolki Sauer są Anna Kopaniarz, Adam Godziek i Tamara Przystasz, którzy omawiają najważniejsze śląskie festiwale - a jest o czym mówić!

ban podcast
ODCINEK #3

Gośćmi odcinka są Michał Piwowar i Siasia razem z nimi poznamy jak bije klubowe serce Śląska!

ban podcast
ODCINEK #4

W czwartym odcinku będziemy rozmawiać na temat mody, sztuki i kultury w kontekście Śląskiej sceny muzycznej.

ban podcast
ODCINEK #5

Miejski aktywizm, inicjatywy kulturalne i wsparcie ze strony miasta i regionu dla takich przedsięwzięć.

KOD RABATOWY:

KATOWICE

Uprawnia do skorzystania z aplikacji Empik Music przez 3 miesiące za darmo, bez potrzeby podpinania karty kredytowej.

Kod rabatowy jest ważny do 5.06.2021 r.

ZREALIZUJ KOD RABATOWY
Empik Music

Aplikacja do słuchania muzyki.

Dostęp do milionów utworów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
aplikacja do słuchania muzyki

Pobierz i słuchaj na swoim telefonie

Brak reklam

Słuchanie bez
internetu - offline

Łatwa organizacja
muzyki

Muzyczne nowości z Empiku

Muzyczne inspiracje
tematyczne playlisty

Informacje o koncertach
(powered by Going.)