Block Party

Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który na przestrzeni czerwca 2020 odwiedzi 9 największych miast w całym kraju.

Spektakularne plenerowe koncerty połączone z bogatą oprawą wizualną to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Pełny line-up każdego z wydarzeń będzie ujawniany sukcesywnie, ale już teraz swój udział w poszczególnych wydarzeniach Block Party x Łomża potwierdzili:

Taco Hemingway | PRO8L3M | Sokół | Bitamina | schafter | DZIARMA

Kolejne ogłoszenia artystów już niebawem. Na swojej trasie festiwal Block Party x Łomża odwiedzi:

5 VI Rzeszów
6 VI Katowice
10 VI Gdańsk
12 VI Kraków
13 VI Warszawa
19 VI Poznań
20 VI Łódź
26 VI Szczecin
27 VI Wrocław

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Formuła block party sięga głębokich lat '80, kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej szczytnej tradycji, wobec czego zapraszamy Was na największą współczesną trasę festiwalową polskiej muzyki miejskiej.

Bilety

5 VI 2020 PIĄTEK

Rzeszów

SKWER MILLENIUM HALL


PRO8L3M
SCHAFTER
DZIARMA

6 VI 2020 SOBOTA

Katowice

PARKING FABRYKA PORCELANY


PRO8L3M
BITAMINA
DZIARMA

10 VI 2020 ŚRODA

Gdańsk

PLENER 33 STOCZNIA GDAŃSK


PRO8L3M
BITAMINA
DZIARMA

12 VI 2020 PIĄTEK

Kraków

PARKING VIP WISŁA


PRO8L3M
BITAMINA
SCHAFTER
DZIARMA

13 VI 2020 SOBOTA

Warszawa

PROGRESJA SCENA LETNIA


PRO8L3M
BITAMINA
SCHAFTER
DZIARMA

19 VI 2020 PIĄTEK

Poznań

POLANA HARCERZA


TACO HEMINGWAY
PRO8L3M
BITAMINA
SCHAFTER
DZIARMA

20 VI 2020 SOBOTA

Łódź

OGRODY GEYERA


TACO HEMINGWAY
PRO8L3M
BITAMINA
SCHAFTER

26 VI 2020 PIĄTEK

Szczecin

ŁASZTOWNIA


Taco Hemingway
PRO8L3M
Sokół
BITAMINA
SCHAFTER
DZIARMA

27 VI 2020 SOBOTA

Wrocław

PERGOLA


PRO8L3M
BITAMINA
SCHAFTER
DZIARMA

FAQ

Gdzie znajdę numer karty Mój Empik?

Numer możesz znaleźć na stronie empik.com, gdy po zalogowaniu się przejdziesz ze strony głównej do sekcji Mój Empik. Numer karty zobaczysz wówczas w lewym górnym rogu strony. Ponadto numer swojej karty możesz odnaleźć w aplikacji mobilnej Empik. Wystarczy, że po jej uruchomieniu klikniesz w dolnym pasku menu ikonę Premium. Numer karty pojawi się na ekranie Twojego telefonu.

Nie dotarł do mnie e-mail z biletem - co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Zakupione bilety powinny dojść na podany podczas zakupu adres mailowy w ciągu 24 godzin. Jeśli po upływie tego czasu bilety nie dojdą na Twoje konto, napisz na support@goingapp.pl przesyłając potwierdzenie przelewu, adres e-mail oraz dane osobowe, na jakie była wykonywana rezerwacja.

Jak działają bilety wieloosobowe?

W przypadku zakupu biletu wieloosobowego należy wchodzić na wydarzenie w obecności osoby, która dokonała zakupu i to jej dane są widoczne na bilecie. W przypadku konieczności wejścia oddzielnie należy rozdzielić bilet korzystając z aplikacji Going. - funkcja przekazywania biletów w zakładce “Moje bilety”.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie?

W razie konieczności rozdzielenia biletów lub przekazania ich innym osobom należy skorzystać z tej funkcji w aplikacji Going. - zakładka "Moje Bilety". W przypadku trudności należy skontaktować się z nami pisząc na support@goingapp.pl.

Ile biletów mogę kupić w przedsprzedaży?

W przedsprzedaży w ramach jednej subskrypcji Empik Premium możesz kupić maksymalnie 4 bilety.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl, aplikacji Going. oraz stacjonarnie w salonach Empik. Bilety zakupione przez empikbilety.pl, goingapp.pl, aplikację Going. będą widoczne w koncie użytkownika aplikacji Going. jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na który założone jest konto - dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czy muszę drukować bilety?

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Pamiętaj, aby przy zakupie wpisać ten sam adres e-mail, na który zarejestrowana jest aplikacja. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod i rozjaśnij ekran telefonu. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.