PIERWSZY KONCERT #2021

EKIPA

PIERWSZY KONCERT #2021

EKIPA

EKIPA

8 sierpnia w Centrum Sportu Parkowa o godz. 20:00 w Krakowie odbędzie się pierwszy w historii koncert EKIPY! Dedykowany jest on osobom, które zamówiły preorder boxu. Niezwykłe wydarzenie, na którym premierowo usłyszymy utwory z debiutanckiej płyty EKIPY - Sezon 3.

Bezpłatne bilety dostępne są wyłącznie dla osób, które zamówiły preorder boxu Ekipy.

Kto może uczestniczyć w koncercie?

 • osoba pełnoletnia posiadająca ważny dokument tożsamości umożliwiający jej identyfikację;

 • osoba niepełnoletnia w wieku powyżej 13 lat posiadająca pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w Koncercie oraz dokument umożliwiający jej identyfikację. Wzór zgody opiekuna na udział w wydarzeniu można pobrać pod tym linkiem;

 • osoba, która w dniu Imprezy ma mniej niż 13 lat - wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Opiekun zobowiązany jest posiadać bilet na koncert. Każde zamówienie uprawnia do zakupu 1 biletu dla opiekuna. 1 zamówienie = 1 opiekun, niezależnie od ilości boxów w zamówieniu.

Jeśli masz powyżej 13 lat i chcesz uczestniczyć w koncercie pod opieką dorosłego, skontaktuj się z nami pod adresem: ekipa3@goingapp.pl

ekipa

JAK WYMIENIĆ BOX NA BILET?

 1. Wybierz opcję 'wymień box na bilet'.

 2. Jeśli posiadasz kilka boxów w ramach zamówienia, tj. JEDEN KOD z kilkoma boxami, wybierz w kroku 1. taką liczbę boxów, jaką posiadasz i chcesz wymienić na bilet. Jeśli masz kilka pojedynczych boxów (kodów zamówienia), wymiany musisz wykonać dla każdego kodu zamówienia oddzielnie. Uwaga!!! Jeśli w pierwotnej transakcji kupiłeś 5 boxów na jednym zamówieniu, wymiany musisz dokonać w dwóch niezależnych transakcjach. Najpierw wymień 4 boxy, później 1, posługując się przy wymianie tym samym, pierwszym kodem zamówienia.

 3. W polu "Wpisz kod biletu lub karnetu upoważniający do wyboru danej puli." podaj kod zamówienia, który wymieniasz.

 4. Uzupełnij brakujące dane w formularzu. Pamiętaj, aby wpisać poprawny adres e-mail (bez literówek), inaczej nie otrzymasz swojego biletu!

 5. Jeśli wprowadzone dane są prawidłowe, kliknij "KUPUJĘ I PŁACĘ".

 6. Bilety zostaną wysłane automatycznie na adres e-mail wskazany w formularzu. Bilety dotrą do Ciebie w ciągu 24h.

 7. Właściciel rezerwacji jest upoważniony do wprowadzenia na swoje bilety osoby towarzyszące. Nie ma potrzeby zmiany danych na biletach.

8
SIE

WYMIANA BOXu

Wymień bilet

JAK KUPIĆ BILET DLA OPIEKUNA?

 1. Wybierz opcję 'kup bilet dla opiekuna'.

 2. Na każde zamówienie (niezależnie ile masz boxów na zamówieniu) możesz kupić jeden bilet dla opiekuna. W kroku pierwszym (1.) wybierasz liczbę biletów równą 1.

 3. W polu "Wpisz kod biletu lub karnetu upoważniający do wyboru danej puli." podaj kod zamówienia, który wymieniasz, poprzedzając go informacją 'opiekun’. Czyli np. masz kod biletu #123456, żeby móc go wymienić na bilet dla opiekuna, wpisujesz - opiekun#123456.

 4. Uzupełnij brakujące dane w formularzu. Pamiętaj, aby wpisać poprawny adres e-mail (bez literówek), inaczej nie otrzymasz swojego biletu!

 5. Jeśli wprowadzone dane są prawidłowe, kliknij "KUPUJĘ I PŁACĘ".

 6. Bilety zostaną wysłane automatycznie na adres e-mail wskazany w formularzu. Bilety dotrą do Ciebie w ciągu 24h.

8
SIE

BILET DLA OPIEKUNA

Kup bilet

Przed koncertem złap DOBRY MOOD z EKIPĄ

FAQ

Czy mogę na chwilę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?

Nie, w przypadku opuszczenia terenu imprezy, ponowny wstęp nie jest możliwy.

Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot'y biletów elektronicznych. Aby mieć swoje bilety zawsze przy sobie ściągnij aplikację Going. i zarejstruj ją na ten sam adres email użyty do zamówienia biletów. Bilety pojawią się w aplikacji automatycznie.

Kto może uczestniczyć w koncercie?

W koncercie może uczestniczyć osoba pełnoletnia posiadająca ważny dokument tożsamości umożliwiający jej identyfikację. Osoba niepełnoletnia w wieku powyżej 13 lat posiadająca pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w Koncercie oraz dokument umożliwiający jej identyfikację. Osoba, która w dniu Imprezy ma mniej niż 13 lat - wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Opiekun zobowiązany jest posiadać bilet na koncert. Każde zamówienie uprawnia do zakupu 1 biletu dla opiekuna.

Pamiętaj, że przed wejściem na wydarzenie, będziesz musiał pokazać uzupełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Wypełnić je możesz TUTAJ.

Dokonałem/łam zakupu/wymiany biletu i nie mam go na mailu - co robić?

Czekamy na realizację przelewu/zamówienia. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z nami pod adresem: ekipa3@goingapp.pl

Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.