Going. | Laetitia Sadier - Plac Zabaw

Lado W Mieście 2014, czyli ABC X, czyli 10 lat LADO ABC.

L?TITIA SADIER & PURE PHASE ENSEMBLE
Pure Phase Ensemble to stale zmieniający się zespół, powstający co roku na międzynarodowych warsztatach muzycznych organizowanych przez gdański SpaceFest.

W zeszłorocznych warsztatach z polskimi i osiadłymi w Polsce muzykami takimi jak: Ray Dickaty, Małgorzata Penkalla, Magdalena Gajdzica, Joanna Kuźma czy Karol Schwarz udział wzięła znana z francusko-angielskiego Stereolabu L?titia Sadier. Efektem kilku dni wspólnej pracy był wspólny koncert na festiwalu i rejestracja materiału.

L?titia i Pure Phase Ensemble 3 wrócą na scenę aby promować właśnie wydaną płytę koncertową (http://purephaseensemble.bandcamp.com) i z okazji urodzinowego Lada w Mieście.

HOKEI
W Hokeiu spotykają się muzycy współtworzący takie projekty jak Ed Wood, Innercity Ensemble, Stara Rzeka, Stwory, Xenony i Jerz Igor.
Hokei to "japońska sztuka walki, szkoła zapamiętania i powtarzania, tego co było - w to co jest". Zapamiętywanie i powtarzanie, do którego odnoszą się członkowie zespołu to oczywiście repetycje, zapętlone melodie gitary, prosta, precyzyjna i brutalna gra dwóch perkusji. To też przetwarzanie wzorców i inspiracji, czerpanie z tuzów i archetypów, dopasowywanie doświadczeń i perspektyw, układanie niespodziewanych całości ze znanych elementów - takie, jakich próżno szukać gdzie indziej.

"Don't Go" z 2013 to po części math-rock, post-rock i kraut, ale bardziej Bukowski, Ziołek, Nikiforow i Pop.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej