Going. | MoMo - Temat Rzeka

Już w najbliższy czwartek koncert zespołu MoMo w ramach cyklu Drink Before Home!

Zespół od wydania debiutanckiej płyty zbiera pochlebne opinie wśród dziennikarzy muzycznych. Piotr Metz docenił ich za teksty, zabawę gatunkiem i za dobrą, przemyślaną produkcję, a Piotr Stelmach (także z radiowej Trójki) powiedział o nich: "Ania Ołdak i Michał Marecki nagrali świetną, popową płytę. To muzyka, której polskich reprezentantów w ostatnich latach trudno obronić, ale w Ich przypadku staję w pierwszym szeregu jako lobbysta. Posłuchajcie np. piosenki "Obietnice". Zresztą, innych też!".

Kilka dni temu odbyła się premiera trzeciego singla z debiutanckiego krążka MoMo. Utworu Szafa z pewnością nie zabraknie na koncercie!

Więcej o MoMo:

MoMo działa na polskiej scenie muzycznej od trzech lat, a ich debiutancki album pt. MoMo, ujrzał światło dzienne we wrześniu 2013. Od początku istnienia zespół przykłada ogromną wagę do warstwy tekstowej, która - jak sam określa zespół MoMo - jest zadziorna i intrygująca. Patrząc na autorów tekstów (m.in. Anna Saraniecka, Radosław Łukasiewczi z zespołu Pustki, Pablopavo, Jan Piętka i Igor Spolski) od razu widać, że słowa w piosenkach MoMo nie są przypadkowe.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej