Going. | Northsiders Back in Town - Parking Bar

Northsiders Back in Town

22:00 | Piątek, 5 czerwca 2015

Parking Bar

Impreza

Free

Free

NORTHSIDERS - Polska Północna. Kolektyw czwórki przyjaciół znad Bałtyku. Organizatorzy nielegalnych imprez na plaży na wejściu 77. Nieprzewidywalny, nieokiełznany i niespokojny północny front tym razem zbliża się do Parking Bar. Uderzy niczym poranna bryza w naszym nadmorskim wakacyjnym stylu. Będzie to majstersztyk dawno już przez nas opatętowany. Oferujemy Wam wszystko co najlepsze w naszych stronach.

mgr pios (mgr. sztuki) - jest mały i trochę stary, a jednak to równy gość. Kiedyś zapalony graficiarz, dziś leniwy grafik. Wierny oldscholowym bitom oraz prawdzimym hitom, poza tym czuje się świetnie. Dba o dobrą zabawę w trójmiejskich Absynt, Mewa Towarzyska, Wtedy, Stacja Deluxe, Red light, Cooltura Chmielna 101, stołecznych Cud nad Wisłą, Plażowa. Filozofia życia: Mężczyzna jest jak wino...

Filip Grz. aka Broda - król warszawskiego techno, najmłodszy z ekipy, jednak zarostem przebija wszystkich. Wychowanek i rezydent gdańskiej Stacji de luxe. Asystował Kiesza jako support w Warszawskim Basenie. Przedstawiciel świeżego brzmienia, pirat drogowy, erudyta-bandyta. Swój styl muzyczny określa jako low & slow. Jego filozofia: epikureizm oparty na nonkonformistycznym naturaliźmie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej